Obniżona cena! Bezpieczny Tarot Powiększ

Bezpieczny Tarot

01001723

Autor: Maria Bigoszewska

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Zobacz ebooka 29,16 zł

Książka

-28%

Cena katalogowa:

39,30 zł

Nasza cena:

28,30 zł

Maria Bigoszewska to poetka i praktykująca od przeszło dwudziestu lat wróżka. Przez cały ten czas była niezawodnym doradcą tysięcy swoich klientów, a jej wskazówki pozwalały im wyjść bezpiecznie z wszelkich życiowych zakrętów. Teraz postanowiła nauczyć każdego z nas, jak możemy zostać swoimi własnymi przewodnikami dzięki wykorzystaniu sztuki dywinacji. Co więcej – postawiła w swych opisach i wyjaśnieniach nie tylko na efektywność, ale przede wszystkim na bezpieczeństwo korzystania z kart Tarota. Karty te nie są bowiem grzesznym narzędziem diabła, lecz drogowskazami ku lepszej przyszłości. Dowiesz się, jak możesz „oswoić” własną talię, pomóc sobie w pracy, gdzie możesz poznać swoją drugą połówkę lub ujrzeć jej prawdziwe oblicze. Wróż bezpiecznie i skutecznie.

EAN9788381712088
ISBN978-83-8171-208-8
Rok wydania2019
Numer wydaniaIII
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron228
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2015-03-20

prawda

tarot to oszustwo i kłamstwo na którym ludzie zwani wróżkami zarabiają duzą kase a przyszłosc nie istnieje

 • 1 z 4 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2012-12-07

Tarot to jeden z ciekawszych, wymagających dużej wiedzy ezoterycznej technik wróżebnych. Rozwija, uczy, podpowiada rozwiązania, prognozuje wydarzenia, pokazuje fakty takie jakimi są naprawdę. Jednak odkąd istnieje wzbudza u wielu ludzi niepokój, strach i wiele sprzecznych emocji. Dla niektórych to szatański wymysł, dla innych wspaniały dar niebios. Jedni boją się go inni uwielbiają a jeszcze inni potępiają. Na jego temat zarówno w przeszłości jak i teraz istnieje wiele mitów i niesamowitych opowieści, nadal wywołuje wiele emocji. Wynika to często z niewiedzy dlatego warto najpierw poznać tarotowy świat, by potem móc wydać opinię. Taka możliwość stwarza książka Marii Bigoszewskiej pt. „Bezpieczny tarot.” Materiał ten był już przybliżony czytelnikom czasopisma „Gwiazdy mówią.” Jednak od tamtej pory minęło sporo czasu i teraz mamy możliwość zapoznać się z nim w innej, ciekawszej wg mnie formie. Książka „Bezpieczny tarot” przybliża nam świat Tarota, uwalnia go z otoczki niedostępności, tajemniczości. Dostrzegamy w nim talię kart, która może nam pomóc w naszych życiowych dylematach.
Maria Bigoszewska jest znaną tarocistką z wieloletnim doświadczeniem, piszącą m.in. do magazynu „Gwiazdy mówią” i „Wróżka”. Jak sama o sobie mówi: „Wróżę niemal od dzieciństwa. Natomiast od ponad dwudziestu lat piszę w prasie o kartach, odpowiadam na listy, pomagam instytucjom rozwiązywać wielorakie problemy…” W swojej karierze doradcy życiowego i wróżki poznała historie wielu osób, którym poprzez karty tarota i swoją wiedzę, pomogła pokonać życiowe trudności. Współpracując ze znanymi magazynami ezoterycznymi odpowiada również na listy czytelników podpowiadając za pomocą swoich kart rozwiązania problemów.
Autorka w sposób przystępny i rzetelny zapoznaje czytelnika z Wielkimi Arkanami Tarota. Każda karta jest obszernie i dokładnie opisana. Książka podzielona jest na pięć części. W pierwszej wprowadza czytelnika w temat, prezentuje drogę Głupca poprzez kolejne Arkana i podpowiada jak z kartami medytować. W części drugiej znajdziesz szczegółowe opisy kart Na początku zawarta jest symbolika każdej z nich, następnie charakter osoby, jej zalety i wady, opis sytuacji, o której karta mówi, znaczenie dywinacyjne w zależności od sfery życia o którą pytamy: miłość, praca, zdrowie a nawet sprawy karmiczne i na końcu rada od tarota oraz co mówi dana karta, gdy Cię ona przyciąga albo odpycha. Część trzecia poświęcona jest interpretacjom m.in. autorka przypisuje do każdej karty planetę, żywioł, porę roku, miejsce zdarzenia i powiązania między kartami. Oprócz tego Tarocistka podpowiada jak pracować z talią, jak ją oswoić. Podaje szereg rad, rozkładów i przykładów z życia, które pomagają zrozumieć język tarota a przede wszystkim przedstawia go jako życiowego doradcę, nauczyciela duchowego, z którym bezpiecznie możemy obcować. Zgadzam się z opinią Marii Bigoszewskiej, że :„Wróżąc, możesz lepiej poznać samą siebie. Karty są tylko precyzyjnym narzędziem, niczym więcej. Jeśli masz dobre intencje – towarzyszą ci przyjazne energie.” Potraktuj więc tarota jak dobrego przyjaciela a z pewnoscią się odwdzięczy. Polecam!

www.wewnetrzne-swiatlo.orangespace.pl

 • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2015-04-14

Przyszłość

Zgadzam się z przedmówcą - przyszłości nie da się ani zobaczyć, ani wywróżyć. Wszystkie niby sprawdzone wróżby to jedynie szczęśliwe zbiegi okoliczności. A ile jest takich które się w ogóle nie sprawdziły? Macie jakieś statystyki ? Pewnie nie, bo któż chciałby się chwalić porażkami :-) Przy okazji mam wyzwanie dla wszystkich wróżów i wróż : oddaję połowę wygranej w Lotto, jeśli trafnie podacie liczby w którymkolwiek losowaniu... ponoć znacie przyszłość :-) ha, ha, ha...

 • 0 z 2 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2012-07-19

Tarot od zawsze mnie intrygował, dlatego z przyjemnością zabrałam się za lekturę książki pani Marii Bigoszewskiej. Autorka w sposób rzetelny i zrozumiały objaśnia wymowę każdej z kart wchodzących w skład Wielkich Arkan, dowodząc iż każdy z nas posiada potencjał do przepowiadania przyszłości. "Bezpieczny tarot" zawiera w sobie wiele fachowych spostrzeżeń, które z łatwością będziemy mogli wykorzystać w praktyce. To świetne, profesjonalnie opracowane kompendium wiedzy o tarocie, skierowane do szerokiego grona odbiorców. Interpretacje poszczególnych kart są bardzo ciekawe i oryginalne, co świadczy o wieloletnim doświadczeniu pani Marii Bigoszewskiej. Autorka uczy nas, jak posługiwać się własną talią w sposób całkowicie bezpieczny, podkreślając iż nie jest to sprzeczne z religią. Polecam tę książkę wszystkim, którzy pragną odkryć nowe oblicze, poznać samego siebie i zgłębić tajniki posługiwania się Wielkimi Arkanami. "Bezpieczny tarot" to bardzo dobra pozycja, przekazująca szczegółową wiedzę w przystępny sposób, dlatego jestem pewna, że przypadnie wam do gustu. Serdecznie zachęcam do jej lektury! Naprawdę warto! :

  Oceń 
  2011-02-10

  Czy byliście kiedykolwiek u wróżki? Nie mówię o tandetnej cygance z wypchanym czarnym kotem na kolanach, ale o prawdziwej, współczesnej wróżce czyli osobie potrafiącej korzystać ze swojej intuicji popartej kartami Tarota i potrafiącej wykorzystać to do przewidzenia przyszłych zdarzeń lub do odpowiedniej interpretacji tego, co już miało miejsce. Ja byłam i to nie raz. Za każdym razem dowiadywałam się czegoś konkretnego, co się później sprawdzało w stu procentach. Jedyny minus tej usługi to cena. Każdy, kto był, wie ile kosztuje takie doradztwo. Teraz już jednak cena nie ma najmniejszego znaczenia. Poznałam bowiem sekret, jak samemu stać się wróżką. Sekret jest zapisany na kartach tej książki. Poznaj go i Ty...


   + więcej opini - mniej opini

   Napisz opinię

   Napisz opinię
   Bezpieczny Tarot

   Bezpieczny Tarot

   Pierwsza książka o Tarocie stawiająca przede wszystkim na jego bezpieczeństwo.