Wisiorek ze srebra 925 - Ręka Fatimy Powiększ

Ręka Fatimy - wisiorek

14250039

SPERKY

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Tego produktu brak w magazynie


  Nasza cena:

  12,90 zł

  Ręka Fatimy - talizman ochronny

  Wisiorek w srebrnym kolorze o lśniącej powierzchni, w kształcie konturu ręki Fatimy. Ręka ma precyzyjnie wygrawerowane palce, a w dolnej części dłoni na jednej stronie znajduje się dekoracyjna wygrawerowana kuleczka. Zawieszka jest płaska, błyszcząca, a na powierzchni ma oczko na łańcuszek.

  Wisiorek bez łańcuszka.
  Wymiary wisiorka:
  0,6 x 0,8 cm (szerokość x wysokość)
  Oczko na łańcuszek:
  3,5 mm
  Waga wisiorka:
  0,3 g
  Symbolika:
  Ręka Fatimy (Khomsa) nazwą nawiązuje do córki Mahometa Fatimy-Zahry. Najczęściej zwracają się do niej ludzie potrzebujący pomocy, którzy to zostali w znaczący sposób dotknięci przez los. Uważa się, że dłoń Fatimy, jako amulet w kształcie dłoni chroni przed wszelkim złem. Jest talizmanem, który pomaga dokonywać prawidłowych wyborów, poznawać życzliwych przyjaciół, a w chwilach zwątpienia daje nadzieję na pomocną dłoń niebios.
  EAN

  W pakiecie taniej

  Napisz opinię
  Ręka Fatimy - wisiorek

  Ręka Fatimy - wisiorek

  Brak tej pozycji na stanie.

  Specjalnie dla Ciebie proponujemy:

  • 116,70 zł W magazynie

   Arcygama- chrześcijaństwo przed rozłamem. Wiara utrwalona i utkana przez czas. Dwanaście ramion powstaje ze splecionych uzdrawiających rąk Świętych Apostołów. Krzyż w środku gwiazdy oznacza miejsce, dgzie był ukrzyżowany i zmartwychwstał Nauczyciel. Gwiazda Arcygamy kryje w sobie tajemnice Krzyża...

   116,70 zł
   W magazynie
  • 44,10 zł 63,00 zł -30% W magazynie

   Koza- uzdolnienie - talizman pomaga przyjmować rady, zajmować się wiedzą okultystyczną i ezoteryczną, rozwinąć gotowość niesienia pomocy. Chroni przed zakłóceniami i zmianami stylu życia, myślami o ciągłym dążeniu do wzbogacania i posiadania. Przeznaczony dla osób z roku Kozy: 1931, 1943, 1955, 1967, 1979, 1991 itp.

   44,10 zł 63,00 zł -30%
   Promocja
   W magazynie
  • 19,90 zł W magazynie

   RUSAŁKA - talizman ochronnyWisiorek w srebrnym kolorze o lśniącej powierzchni, przedstawiający postać rusałki z rozłożonymi skrzydłami o patynowanej powierzchni. Wisiorek bez łańcuszka.Wymiary wisiorka:2,1 x 2,5 cm (szerokość x wysokość)Oczko na łańcuszek:3 mmWaga wisiorka:1,2 gSymbolika:Nazwa "rusałka" pochodzi z łaciny. Rosalia, czyli święto róż oddawało hołd niespotykanie pięknym kwiatom....

   19,90 zł
   W magazynie