Wisiorek TREE of LIFE (Drzewo Życia) z kryształem górskim

14287021

pH-Import

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  Nasza cena:

  19,90 zł

  Wisiorek TREE of LIFE (Drzewo Życia) z kryształem górskim

  Wisiorek składa się z okrągłej zawieszki z motywem Drzewa Życia oraz kryształu górskiego, zamocowanego pod tym motywem. Wisiorek jest w kolorze srebrnym. Przód wisiorka jest lekko wypukły, tył zaś płaski.
  Wymiary zawieszki:
  2,6 cm (średnica) / 0,7 cm (grubość)
  Drzewo Życia:
  Drzewo jako symbol pojawia się w wielu kulturach i religiach, często wprost nazywane jest Drzewem Życia. Uważane jest za symbol naszego połączenia z czymś wyższym, bądź symbol naszego wzorcowego przepływu energii. Silne korzenie, dzięki którym stoimy mocno na ziemi, połączeni z Matką Ziemią i z naszymi przodkami.

  Symbol ten zbadany został szeregiem prób radiestezyjnych, w wyniku których okazało się, iż emituje on bardzo silne wibracje. Promieniująca z niego energia przyjmuje silny, czysty biały kolor. Jest to niezwykle mocna siła, dzięki której symbol ten może być dla nas nieocenionym talizmanem.
  Kryształ górski:
  To potężny kamień leczniczy i energizator. Stymuluje jasne myślenie i percepcję. Wspiera w łączeniu się z wewnętrzną mądrością. Oczyszcza i wzmacnia ciało energetyczne i fizyczne. To kamień do wprowadzania planów w życie: wzmacnia moc myślenia i powiększa zdolność manifestowania marzeń na planie fizycznym. Stabilizuje emocje, pomaga ludziom zestresowanym i wytrąconym z równowagi, ułatwia transformację negatywnych myśli. Kryształ górski nazywany jest "królem kryształów", ze względu na swą szczególną moc. Kryształ górski to kamień o uniwersalnych właściwościach - przynosi optymizm, jasność umysłu, zdolność do koncentracji oraz pozytywną energię dla osoby go noszącej i otoczenia.
  Uwagi:
  • Produkt nie zawiera niklu, ołowiu i kadmu.
  • Odcienie kolorów mogą różnić się od tych na fotografiach. Wpływają na to czynniki zewnętrzne, takie jak specyfika aparatu fotograficznego, oświetlenie, ustawienia wyświetlania na monitorze.
  EAN2017660162342

  Polecamy również

  Napisz opinię
  Wisiorek TREE of LIFE (Drzewo Życia) z kryształem górskim

  Wisiorek TREE of LIFE (Drzewo Życia) z kryształem górskim