Obniżona cena! Potęga samouzdrawiania Powiększ

Potęga samouzdrawiania

01001851

Autor: Fabrizio Mancini

Studio Astropsychologii

The Power of Self-Healing: Unlock Your Natural Healing Poten

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


-25%

Cena katalogowa:

39,90 zł

Nasza cena:

29,93 zł

Od dzisiaj nie musisz obawiać się chorób i bólu. Masz w sobie bowiem wszystko, czego potrzebujesz do pełni zdrowia.
Dowiedz się, jak uwolnić swój samouzdrawiający potencjał przez wyeliminowanie z diety niezdrowych elementów, a włączeniu do niej produktów pobudzających naturalne zdolności twojego ciała do odnowy i regeneracji. W dążeniu do idealnego zdrowia pomogą najnowsze bezinwazyjne terapie przywracające równowagę ludzkiemu organizmowi.
O skuteczności zawartych w książce technik świadczą inspirujące historie ludzie, którzy doświadczyli samouzdrawiania. Podobnie jak oni, możesz zastosować 21-dniowy program dzięki któremu Twoje ciało, umysł i dusza wkroczą na ścieżkę uzdrowienia.
Masz w sobie zdrowie. Czas je wyzwolić.

EAN 9788373775824
ISBN 978-83-7377-582-4

Patronat medialny

Polecamy również

W pakiecie taniej

Opinie

Oceń 
2013-04-25

Ta książka obala mity i fałszywe przekonania tkwiące w nas od dziesiątek, jeśli nie setek lat. Jednym z tych fałszywych przekonań jest chociażby to, że choroby pochodzą często z zewnątrz. Nieprawda! Często sami je wywołujemy i robimy to w sposób tyleż nieświadomy co beztrosko głupi. Sądzimy, że jesteśmy nieśmiertelni i pakujemy do swojego organizmu tysiące toksycznych substancji. Dr Mancini podpowiada, jak opamiętać się w porę i zmienić kurs z zagłady na uzdrowienie. Muszę przyznać, że robi to niezwykle skutecznie. Uzdrowił on nie tylko mnie, ale i mojego męża. Uzdrowi i Ciebie! Patrycja

Oceń 
2013-03-22

WITAM!!! KSIĄZKA REWELACJA!!! WARTA ZAKUPU!!! WIELE PORAD,BOGATA TRESC!!! POLECAM!!! NIE UMIEM SŁOWAMI WYRAZIC PO PROSTU TRZEBA JA MIEC JESLI KTOS MYSLI O SAMOUZDRAWIANIU SIEBIE I INNYCH!


+ więcej opini - mniej opini

Napisz opinię

Napisz opinię

Potęga samouzdrawiania

Potęga samouzdrawiania

Od dzisiaj nie musisz obawiać się chorób i bólu. Masz w sobie bowiem wszystko, czego potrzebujesz do pełni zdrowia.