Obniżona cena! Chodzenie po ogniu Powiększ

Chodzenie po ogniu

01557025

Autor: Paweł Włodarczyk

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-14,80 zł

Cena katalogowa:

24,80 zł

Nasza cena:

10,00 zł

Jeżeli chciałbyś obrócić w pył swoje lęki, zagrzebać pod popiołem neurozy, problemy i uprzedzenia, zetlić na proch wszelkie ograniczające Cię bariery, to jest to książka dla Ciebie! Chodzenie po ogniu to pierwsza w języku polskim praca całkowicie poświęcona tej tematyce.
Autor prostym językiem wtajemnicza nas w arkana chodzenia po ?czerwonym dywanie? i wskazuje na korzyści płynące z oswojenia najbardziej niszczycielskiego i zarazem najbardziej fascynującego ze wszystkich żywiołów. Autor konsekwentnie obala mity dotyczące chodzenia po ogniu i zamiast standardowej i pustej rozrywki, zabiera nas na spotkanie z oczyszczającym Ogniem Mądrości okiełznanym żywiołem, który ma moc transformowania negatywnych emocji gniewu, złości, zazdrości, nienawiści w twórczą energię siłę, zdrowie, miłość.
Rytuału oczyszczenia i transformacji będziesz mógł dopełnić osobiście, dzięki praktycznym radom zawartym w książce, za pomocą których samodzielnie przygotujesz palenisko, dowiesz się jakie drewno najlepiej nadaje się do rozpalenia, które miejsca są najbardziej odpowiednie, by zorganizować warsztaty chodzenia po ogniu i jakich zasad należy przestrzegać, by chodzenie po ogniu było zajęciem całkowicie bezpiecznym.
Wkrocz na rozżarzony szlak oczyszczającego ognia roznieć swój potencjał i rozpromień swoje życie.
EAN
ISBN978-83-7377-320-2
Rok wydania2008
Numer wydania1
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron160
Oprawamiękka

Patronat medialny

Opinie

Oceń 
2008-07-18

I stało się! Mówię wam! Niesamowite uczucie! Wczoraj byłam na warsztatach chodzenia po ogniu i po raz pierwszy udało mi się przejść po płonących węglach! Nie wiem nawet jak to opisać! To uczucie nieporównywalne z niczym innym! Czuję się dosłownie jak naładowana pozytywną energią, mam wrażenie, że nic nie jest w stanie stanąć mi na drodze i nie ma takiej siły, która mogłaby pokrzyżować mi plany!
A wszystko to nie byłoby możliwe bez pana Pawła i jego wspaniałej książki ?Chodzenie po ogniu. Wyzwól swoją energię.? Wczoraj w końcu poczułam na własnym przykładzie, co miał na myśli autor, mówiąc o leczniczych i transformacyjnych właściwościach ?chodzenia po ogniu?! Chociaż słowa i tak w pełni nie oddadzą tego, czego tam doświadczyłam, to wiedzcie, że nie zamieniłabym tej chwili na żadną inną! Dlatego w tym miejscu chciałabym z całego serca podziękować autorowi, którego książka zainspirowała mnie do poszukiwania nowych doświadczeń i zmotywowała do pokonywania własnych ograniczeń, oraz polecić ?Chodzenie po ogniu? każdemu, kto chciałby skorzystać z oczyszczającej i wyzwalającej mocy ognia! Naprawdę POLECAM!!! To doświadczenie, które odmieni wasze życia!

  • 3 z 3 ludzi uznało tą opinię za pomocną.

Napisz opinię

Napisz opinię
Chodzenie po ogniu

Chodzenie po ogniu

Chodzenie po ogniu to pierwsza w języku polskim praca całkowicie poświęcona tej tematyce.