Obniżona cena! praca z energia Powiększ

Praca z energią. 111 ćwiczeń wzmacniających Twoje wibracje

010011159

Autor: Kyle Gray

Studio Astropsychologii

Raise Your Vibration: 111 Practices to Increase Your Spiritual Connection

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Zobacz ebooka 33,41 zł

Książka

-28%

Cena katalogowa:

44,40 zł

Nasza cena:

31,97 zł

Dzięki tej fascynującej książce w praktyce poczujesz moc uzdrawiających wibracji i wprowadzisz swoją energię na wyższy poziom. Poznasz zasady codziennego treningu duchowego, który poprawi twoje zdrowie i wzmocni rozwój duchowy. Stosując proste techniki uzdrawiające (w tym oczyszczanie czakr i meridianów), polepszysz jakość swojego życia i pozbędziesz się ograniczających cię blokad. Terapia bazująca na uzdrawianiu energią sprawi, że odzyskasz kontrolę nad własnym życiem i nadasz mu idealny kształt. Książka dostarczy Ci nie tylko wskazówek, jak wzmocnić swoje wibracje, ale też, czytając ją, nauczysz się rozpoznawać sygnały od aniołów. W efekcie zrozumiesz, że noetyka (ezoteryka) wcale nie jest wiedzą tajemną, ale może stać się źródłem pozytywnej energii. Od energii do materii.

EAN9788373778153
ISBN978-83-7377-815-3
Rok wydania2021
Numer wydaniaII - dodruk
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron280
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2017-07-30

Jesteś Twórcą

W książce autor zebrał odpowiedzi, których udzielał na zadawane mu pytania przez lata swojej praktyki duchowej. Stanowi ona podsumowanie tego, czego nauczył się na swojej drodze życia. Uświadamia, że każdy z nas jest twórcą własnego świata, dlatego warto zwracać uwagę na jakość myśli, wypowiadanych słów, emocji i czynów.
Autor jasno, przystępnie i dokładnie uczy jak pracować z energią i tworzyć swoją rzeczywistość odpowiadającą naszym wyobrażeniom. Uwrażliwia na zauważanie znaków jakie wysyłają nam Wszechświat i anioły poprzez liczby, dźwięki, słowa usłyszane „przypadkowo”. Namawia także do wprowadzenia zmian w stylu życia poprzez świadome odżywianie, detoks, jogę i ćwiczenia. Zachęca do zmiany sposobu myślenia i nastawienia poprzez codzienny trening duchowy czyli CTD, który opracował w efekcie własnych doświadczeń
Cała recenzja: https://ezo-ksiazki.blogspot.com/2017/06/344-praca-z-energia.html

  Oceń 
  2017-03-03

  Super!

  W książkach o rozwoju osobistym jest z reguły jeden mały szkopuł – wiele z nich operuje całą masą wspaniałych wizji, ale rzadko zniża się do poziomu praktycznego, czyli „jak to właściwie osiągnąć”. Czytamy więc o wspaniałym efekcie finalnym, ale dostajemy niewiele użytecznych wskazówek odnośnie dążenia do upragnionego celu. Na szczęście, ta książka jest zupełnie inna. Ona jest zbudowana na praktyczności i oferuje całą masę narzędzi, z których każdy może wybrać te, które mu najbardziej odpowiadają. Gorąco polecam ją wszystkim, którzy chcą nie tylko sobie poczytać, ale i zastosować coś we własnym życiu.


   + więcej opini - mniej opini

   Napisz opinię

   Napisz opinię
   Praca z energią. 111 ćwiczeń wzmacniających Twoje wibracje

   Praca z energią. 111 ćwiczeń wzmacniających Twoje wibracje

   Dzięki tej książce nauczysz się wprowadzać energię na wyższy poziom, zaufasz wewnętrznemu przewodnictwu, zaczniesz wyrażać siebie, a każda decyzja będzie przybliżała Cię do życia, jakie sobie wymarzyłeś.