Obniżona cena! praca z energia Powiększ

Praca z energią. 111 ćwiczeń wzmacniających Twoje wibracje

010011159

Autor: Kyle Gray

Studio Astropsychologii

Raise Your Vibration: 111 Practices to Increase Your Spiritual Connection

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Zobacz ebooka 33,41 zł

Książka

-28%

Cena katalogowa:

44,40 zł

Nasza cena:

31,97 zł

Cały wszechświat jest zbudowany z energii. Jest ona całkowicie neutralna, lecz reaguje na nasze emocje i działania. Dzięki tej książce będziesz w stanie świadomie kreować wasze interakcje. Pomoże Ci w tym najbardziej rozchwytywany ekspert od aniołów w Wielkiej Brytanii, który odsłania 111 podstawowych ćwiczeń, które sam stosuje w celu rozwoju swoich duchowych umiejętności. Teraz i Ty będziesz wprowadzać energię na wyższy poziom. Zaufasz własnemu wewnętrznemu przewodnictwu i zaczniesz bez skrępowania wyrażać wszystkie aspekty siebie. Nauczysz się równoważyć dawanie i branie, a każda decyzja będzie przybliżała Cię do życia, jakie sobie wymarzyłeś. Wskutek tego codziennie będziesz doświadczać więcej radości, miłości i cudów. Od energii do materii.

EAN9788373778153
ISBN978-83-7377-815-3
Rok wydania2019
Numer wydaniaII
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron280
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2017-07-30

Jesteś Twórcą

W książce autor zebrał odpowiedzi, których udzielał na zadawane mu pytania przez lata swojej praktyki duchowej. Stanowi ona podsumowanie tego, czego nauczył się na swojej drodze życia. Uświadamia, że każdy z nas jest twórcą własnego świata, dlatego warto zwracać uwagę na jakość myśli, wypowiadanych słów, emocji i czynów.
Autor jasno, przystępnie i dokładnie uczy jak pracować z energią i tworzyć swoją rzeczywistość odpowiadającą naszym wyobrażeniom. Uwrażliwia na zauważanie znaków jakie wysyłają nam Wszechświat i anioły poprzez liczby, dźwięki, słowa usłyszane „przypadkowo”. Namawia także do wprowadzenia zmian w stylu życia poprzez świadome odżywianie, detoks, jogę i ćwiczenia. Zachęca do zmiany sposobu myślenia i nastawienia poprzez codzienny trening duchowy czyli CTD, który opracował w efekcie własnych doświadczeń
Cała recenzja: https://ezo-ksiazki.blogspot.com/2017/06/344-praca-z-energia.html

  Oceń 
  2017-03-03

  Super!

  W książkach o rozwoju osobistym jest z reguły jeden mały szkopuł – wiele z nich operuje całą masą wspaniałych wizji, ale rzadko zniża się do poziomu praktycznego, czyli „jak to właściwie osiągnąć”. Czytamy więc o wspaniałym efekcie finalnym, ale dostajemy niewiele użytecznych wskazówek odnośnie dążenia do upragnionego celu. Na szczęście, ta książka jest zupełnie inna. Ona jest zbudowana na praktyczności i oferuje całą masę narzędzi, z których każdy może wybrać te, które mu najbardziej odpowiadają. Gorąco polecam ją wszystkim, którzy chcą nie tylko sobie poczytać, ale i zastosować coś we własnym życiu.


   + więcej opini - mniej opini

   Napisz opinię

   Napisz opinię
   Praca z energią. 111 ćwiczeń wzmacniających Twoje wibracje

   Praca z energią. 111 ćwiczeń wzmacniających Twoje wibracje

   Dzięki tej książce nauczysz się wprowadzać energię na wyższy poziom, zaufasz wewnętrznemu przewodnictwu, zaczniesz wyrażać siebie, a każda decyzja będzie przybliżała Cię do życia, jakie sobie wymarzyłeś.