Tarot kluczem do poprzednich wcieleń Powiększ

(Ebook) Tarot kluczem do poprzednich wcieleń

01001732E

Autor: Beata Matuszewska

Studio Astropsychologii

24 godziny


  Zobacz książkę 24,70 zł

  Ebook

  Cena katalogowa:

  29,20 zł

  Nasza cena:

  26,55 zł

  Tarot to nie tylko sztuka wróżebna – kart Arkan Wielkich i Małych możesz używać do odczytania poprzednich wcieleń. Jeżeli chcesz wiedzieć, kim byłeś w poprzednim życiu lub interesuje cię czas i miejsce ostatniego pobytu, konkretny zawód, który wykonywałeś, jakiej byłeś płci czy jak wyglądałeś sięgnij do 78 mądrych kart.

  • Czy możliwe, żeby przeszłe wcielenia miały aż taki wpływ na Twoje obecne życie?
  • Dlaczego niektórym wiedzie się w życiu doskonale, a innym, mimo szczerych chęci, niewiele się udaje?
  • Skąd się bierze miłość, a skąd nienawiść od pierwszego wejrzenia?
  • Dlaczego niektóre osoby przeżywają mądrze swoje życie, a inni tego nie potrafią?

  Odpowiedzi na powyższe pytania znajdziesz w Tarocie, który zaprasza do poznania samego siebie przez pryzmat kolejnych wcieleń. Badając drogę swojej duszy możesz dowiedzieć się, jakie jest Twoje najważniejsze zadanie w tym życiu. Dzięki zamieszczonym w książce rozkładom kart Tarota będziesz mógł także poznać swoją poprzednią rodzinę, karmiczny wpływ na obecną sytuację finansową oraz rodzaj pracy, w jakiej będziesz realizować się najlepiej. I wtedy wszystko stanie się jasne!

   

  Beata Matuszewska – znana sopocka tarocistka i astrolog, pisarka, poetka, felietonistka. Od dwudziestu lat zajmuje się leczeniem ciała i ducha metodami niekonwencjonalnymi. Jest autorką wielu publikacji, w tym książek, m.in. o aromaterapii, magii świec i Tarocie.

  EAN
  ISBN978-83-7377-636-4
  Rok wydania2011
  Rozmiar ebookMOBI-11,9 MB,EPUB-5,6 MB
  Format ebookMOBI,EPUB
  ZabezpieczenieWATERMARK
  Napisz opinię
  Tarot kluczem do poprzednich wcieleń

  Tarot kluczem do poprzednich wcieleń

  Karty Tarota mogą służyć nie tylko do wróżenia ale też do odkrywania drogi Twojej duszy. Dzięki nim możesz poznać najważniejsze zadanie na obecne wcielenie. Sprawdź, czy jesteś starą duszą i jaki wpływ na Twoje szczęście miały poprzednie inkarnacje.