Spirulina BIO (300 tablx 500mg) Rainforest Foods 2346 Powiększ

Spirulina BIO (300 tablx 500mg) Rainforest Foods 2346

23230590

Rainforest Foods

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  Nasza cena:

  72,00 zł

  SUPLEMENT DIETY

  Spirulina BIO

  Spirulina
  to alga należąca do najstarszych form życia na Ziemi. Wieki temu była używana przez Azteków jako codzienne pożywienie, a dziś uważana jest  za kluczowy element azjatyckiej diety. Rząd Japonii znanej z długowieczności mieszkańców, klasyfikuje spirulinę jako żywność funkcjonalną.

  Spirulina firmy Rainforest Foods pochodzi z ekologicznych hodowli na jednej z wysp Morza Południowochińskiego. Stawy hodowlane zawierają naturalnie filtrowaną wodę. Po otrzymaniu odpowiedniej gęstości spirulina jest zbierana i suszona  w odpowiedni sposób, chroniący ją przed utratą wartości odżywczych.

  Rainfotest Foods Spirulina tabletki są produkowane w Wielkiej Brytanii przez wiodącą firmę, spełniającą rygorystyczne normy i wymogi MHRA (Medicine and Healthcare products Regulatory Agency).

  Tabletki spiruliny Rainforest Foods nie zawierają substancji wypełniających takich jak np. stearynian magnezu mający wpływ na smak (również jego potencjalny wpływ na krew i problemy systemu odpornościowego jest obecnie przedmiotem dyskusji w środowisku naukowym). Nasze tabletki i kapsułki to 100% czystej spiruliny i nic ponadto.

  Spirulina Rainforest Foods posiada certyfikat ekologiczny Soil Association, co gwarantuje, że produkt sprzedawany jako ekologiczny rzeczywiscie takim jest.

  Certyfikat ekologiczny jest gwarancją ,że produkt nie jest skażony resztkami pestycydów, środków owadobójczych czy chwastobójczych.W trosce o swoje zdrowie warto wybierać produkty z certyfikatem ekologicznym.

  Odpowiedni dla Wegetarian i Wegan

  Sposób użycia: W ciągu dnia do 6 tabletek spiruliny popijając wodą, najlepiej 30 minut przed posiłkiem.

  Stosowanie w trakcie ciąży i w okresie karmienia piersią oraz przez osoby przyjmujących leki tylko po konsultacji z lekarzem

  Uwaga! Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
  Sposób przechowywania: Suplementy diety należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

  Z dala od bezpośredniego promieniowania słonecznego w temperaturze poniżej 30o C.

  Skład                                            1 tabletka    6 tabletek

  Spirulina ( Arthrospira platensis)*       500 mg      3000 mg

  * certyfikat ekologiczny

  Ostrzeżenia i przechowywanie:
  Nie przekraczać zalecanej  dziennej porcji .
  Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
  Dla zachowania prawidłowego stanu zdrowia duże znaczenie ma zbilansowana i zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia.

  Zawartość: 300 tabl.

  EAN2017660076021

  Polecamy również

  Napisz opinię
  Spirulina BIO (300 tablx 500mg) Rainforest Foods 2346

  Spirulina BIO (300 tablx 500mg) Rainforest Foods 2346

  Głównym składnikiem odżywczym spiruliny jest stanowiące 60-70% białko. Zawiera ono wszystkie 8 niezbędnych aminokwasów egzogennych, czyli takich które musimy dostarczać wraz z pożywieniem.