Obniżona cena! Vademecum numerologii Powiększ

Vademecum numerologii. Znaczenie liczb w Twoim życiu

01001928

Autor: Editha Wüst Sabine Schieferle

Studio Astropsychologii

Das große Handbuch der Numerologie: Mit den Zahlen sich selb

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-28%

Cena katalogowa:

44,40 zł

Nasza cena:

31,97 zł

Liczby towarzyszą nam całe życie. To numerologia i astropsychologia, w logiczny sposób wyjaśniają charakter, talenty, zdolności czy predyspozycje każdego człowieka. Dzięki tej książce poznasz ukryte znaczenie i symbolikę liczb oraz najkrótszą drogę do szczęścia. Będziesz mógł z łatwością interpretować swoje mocne i słabe strony, zdobyć miłość i pieniądze. Nawet przy wyborze imienia dla dziecka czy pupila, warto skorzystać z numerologicznej magii liczb. Vademecum numerologii to skarbnica wiedzy, dzięki której zainwestujesz w rozwój osobisty i osiągniesz sukces. Liczby pomogą Ci również wybrać idealny zawód. Dostrzeżesz nowe perspektywy, wzmocnisz motywację i pozytywną energię. Wyznaczysz odpowiedni czas na dokonywanie zmian. Naucz się czytać z liczb i zmień swoje życie!

EAN9788373779259
ISBN978-83-7377-925-9
Rok wydania2021
Numer wydaniaII - dodruk
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron376
Oprawamiękka

Patronat medialny

Opinie

Oceń 
2014-06-23

Dużo wiedzy w jednej książce

Wraz z narodzinami zostaje nam przypisany osobisty kod, który określa różne aspekty naszego życia.
W zgłębianiu tajników numerologii pomocna jest książka "Vademecum Numerologii", w której zebrane zostały materiały z praktyki autorki Edithy Wust . Wraz ze swoja uczennicą stworzyła ona poradnik obejmujący szeroki zakres zagadnień numerologii. W jasny, zrozumiały, przejrzysty i logiczny sposób wyjaśniają jak obliczyć poszczególne elementy naszej osobowości i poznać swój charakter, talenty, zdolności czy predyspozycje. Wiedza zawarta w książce jest bardzo rozległa. Na rynku można kupić niejedną książkę o numerologii, jednak „Vademecum Numerologii” rozszerza wiedzę o liczbach, dzięki którym możemy wybrać idealny zawód, odkryć swoje predyspozycje, dostrzec nowe perspektywy w życiu i dostosować idealny czas na dokonywanie zmian. Liczby odpowiednio dobrane pomagają nam nie tylko osiągnąć sukces, ale i zdrowie. Książkę przeczytałam z dużym zainteresowaniem, przeliczając w trakcie czytania swoje dane. Dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy, które uzupełniły moją wiedzę na mój temat.
http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2014/06/98-vademecum-numerologii.html

 • 3 z 3 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2014-05-25

Dzięki tej książce poznasz ukryte znaczenie liczb

To wspaniała książka, która krok po kroku wprowadza w świat numerologii. Na początku przeanalizowałam swoją datę urodzenia. Byłam bardzo zaskoczona interpretacją. Wszystko się zgadzało. Każda z cech charakteru, które odczytałam, pasowała do mnie idealnie. Jeszcze bardziej byłam zaskoczona analizą swojego imienia i nazwiska. Otrzymałam naprawdę ciekawy materiał do przemyślenia.


  + więcej opini - mniej opini

  Napisz opinię

  Napisz opinię
  Vademecum numerologii. Znaczenie liczb w Twoim życiu

  Vademecum numerologii. Znaczenie liczb w Twoim życiu

  Dzięki tej książce poznasz ukryte znaczenie i symbolikę liczb.