Obniżona cena! reguly astrologii tradycyjnej Powiększ

Reguły astrologii tradycyjnej. Od wielkiej polityki do udanych związków między ludźmi

01001750

Autor: Piotr Piotrowski

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Zobacz ebooka 24,82 zł

Książka

-28%

Cena katalogowa:

34,30 zł

Nasza cena:

24,70 zł

Jeżeli nie wiesz, jak zinterpretować horoskop, oblicz odległość kątową, jaka dzieli władcę ascendentu od władcy Księżyca (zgodnie z następstwem znaków), a następnie dodaj ją do stopnia ascendentu. Ten fragment instrukcji, pochodzącej ze średniowiecznej astrologii, może wydawać się niezwykle skomplikowany. Jednak dzięki publikacji, cenionego astrologa Piotra Piotrowskiego, bez trudu opanujesz reguły astrologii tradycyjnej. Z pewnością wykorzystasz je w życiu codziennym, aby wybrać najlepszy czas na inwestowanie pieniędzy, zmianę pracy czy podjęcie biznesowego wyzwania, które gwarantuje sukces. Analiza położenia gwiazd i planet wskaże Ci również najlepszą osobę, z którą zbudujesz szczęśliwą relację. Zadbasz o zdrowie dzięki astrologii medycznej. Odkryj nowy wymiar zapomnianej astrologii!

EAN9788373774797
ISBN978-83-7377-479-7
Rok wydania2011
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron290
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2011-06-17

Cenię Piotrowskiego za profesjonalizm i rzeczowość. Każda jego książka to "perełka", jakiej dotąd na rynku nie było. Kiedy czytałem gdzieś opis tej książki nie byłem pewien, czy mi się spodoba. Jednak muszę przyznać, że autor trzyma poziom. Obok "Małych planet" kolejna naprawdę świetna publikacja. Nie myślałem, że (a doszedłem do takiego wniosku po lekturze) dzisiejsza astrologia jest taka... komercyjna. Kiedyś astrologowie posługiwali się konkretnymi regułami i nie było tam miejsca na "odczucia" "intuicyjne interpretacje" - po prostu obowiązywała zasada i już. Jest okazja, by powrócić do starej, dobrej szkoły, w której ważna była rzetelna wiedza

    Napisz opinię

    Napisz opinię
    Reguły astrologii tradycyjnej. Od wielkiej polityki do udanych związków między ludźmi

    Reguły astrologii tradycyjnej. Od wielkiej polityki do udanych związków między ludźmi

    Praktyczne zasady, które obecnie możesz wykorzystać w codziennym życiu, pokazują jak dokonywać właściwych wyborów w odpowiednim czasie.