8 prostych krok w do szcz cia wed ug Buddy Powiększ

8 prostych kroków do szczęścia według Buddy

01555124

Autor: Bhante Henepola Gunaratana

Studio Astropsychologii

Eight Mindful Steps to Happiness: Walking the Buddha's Path

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Cena katalogowa:

39,30 zł

Nasza cena:

33,40 zł

Wiele rzeczy, które powinny nas czynić szczęśliwymi, w rzeczywistości stanowi źródło cierpienia. Autor „Medytacji buddyjskich” tym razem wskazuje najprostszą drogę do szczęścia, którą można osiągnąć dzięki 8 prostym krokom. W tej publikacji podsumowuje naukę Buddy o dążeniu do wewnętrznej radości oraz wiedzę psychologiczną o zdrowym stylu życia. Z jego pomocą nauczysz się eliminować te przeszkody, które blokują dotarcie do szczęścia. Dzięki temu uświadomisz sobie co dla Ciebie jest najważniejsze i osiągniesz spełnienie. Dostrzeżesz rzeczy i sprawy takimi, jakie są naprawdę, bez zbędnych emocji. Pozbędziesz się codziennego stresu, a zyskasz radość, która będzie Ci towarzyszyła nie tylko krótką chwilę, ale pozostanie z Tobą na zawsze. Twoje szczęście zależy od Ciebie.

EAN9788373776814
ISBN978-83-7377-681-4
Rok wydania2014
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron352
Oprawamiękka

Patronat medialny

Opinie

Oceń 
2014-10-24

Droga do szczęścia płynie w nas.

Książka jest niezwykle inspirującą pozycją, pełna prostoty i ponadczasowej mądrości. Czytając kolejne rozdziały uświadamiamy sobie co naprawdę jest ważne w życiu, co możemy zrobić, by pozbyć się starych nawyków, niepotrzebnych emocji i przyzwyczajeń. Autor ma niezwykły dar przekazywania wiedzy, która pokazuje nasz świat w nowy sposób. Jeżeli ktoś miał okazję poznać "Medytacje Buddyjskie" to wie, że nie jest to publikacja do szybkiego, bezmyślenego czytania lecz skłania ona do przemyśleń, zadumy nad sobą, swoim życiem i wzbudza chęć dokonania zmian. Wskazówki wydają się łatwe i oczywiste ale nie dla każdego mogą takie być. Wiele nawyków wnosimy ze swojego dotychczasowego życia i niektórym może być trudno z nimi zerwać. Jednak bez działania i pokonania samego siebie nie ruszymy dalej.

Fragment mojej recenzjji z mojego bloga: http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2014/10/127-8-prostych-krokow-do-szczescia.html

 • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2014-10-01

Przepis na szczęście

Po przeczytaniu „Medytacji buddyjskich” tego autora byłam oczarowana prostotą i naturalnością z jaką przekazuje treści o medytacji. Czekałam na kolejną jego pozycję i wreszcie się doczekałam. Przekroczyła ona wszelkie moje wyobrażenia. I znów zostałam pozytywnie zaskoczona prostotą, zwyczajnością i normalnością życia jakie opisuje. Zawsze wydawało mi się, że wielkie sprawy wymagają wielkich czynów, poświęcenia, a nawet cierpienia. Nic bardziej mylnego. Sprawdź sam.


  + więcej opini - mniej opini

  Napisz opinię

  Napisz opinię
  8 prostych kroków do szczęścia według Buddy

  8 prostych kroków do szczęścia według Buddy

  Dzięki tej książce pozbędziesz się codziennego stresu, a zyskasz radość na każdy dzień.