Świeca Anioła Stróża - błękitna Powiększ

Świeca Anioła Stróża - błękitna

18160007

DRIM P.W.

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  Nasza cena:

  23,00 zł

  Anioł Stróż
  Błękitna świeca Anielska
  Znaczenie
  świecy:
  .Świecę Anielską zapala się aby uzyskać ochronę i wsparcie Anioła Stróża.
  Świeca błękitna pomoże nam skontaktować się z nim. Świeca błękitna Anioł Stróż  posiada delikatny fiołkowy zapach.
  Opis
  świecy:
  Każdy z nas w momencie przyjścia na Ziemię ma przyznanego swojego opiekuna duchowego, którym jest Anioł Stróż. Jest on przede wszystkim po to, aby nam pomagać i nas strzec. Chroni przed atakami złych duchów, strzeże od pokus, dodaje siły do walki z przeciwnościami losu. To nasz ziemski ochroniarz, czuwający przy nas w dzień i w nocy.
  Anioł Stróż dba o to, abyśmy byli szczęśliwi, zdrowi, bezpieczni oraz wypełniali naszą życiową misję. Zawsze będzie czekał na nasz sygnał, więc zwracajmy się do niego w trudnych chwilach, oczywiście dziękując mu później za pomoc której nam udzielił.
  Waga:
  78 g
  Wielkość:
  11 x 3 cm
  Surowiec:
  Naturalny wosk pszczeli o wysokiej wibracji, barwiony w masie.
  Czas spalania:
  ok. 8 godzin
  Uwaga:
  Przed zapaleniem zdejmij wstążkę i kartkę.
  Podczas palenia świec należy zachować szczególną ostrożność. Świecę umieszczamy w świeczniku szklanym, porcelanowym lub metalowym. Dobrze jest użyc również szklanej lub kamiennej podstawki i w żadnym wypadku nie pozostawiać palącej się świecy bez opieki.

  Informacje ogólne:
  Światło świec od stuleci towarzyszyło różnego rodzaju obrzędom, a świece z naturalnego wosku pszczelego używano podczas ważnych wydarzeń i przypisywano im magiczne znaczenie. Świece wykorzystywano do rytuałów wierząc, że potrafią wzmacniać modlitwy, wspierać intencje lub też w sposób symboliczny wskazywać drogę, jaką należy obrać w życiu.
  Świece z naturalnego wosku są najbardziej poszukiwane i cenione ze względu na swoje właściwości energetyczne. Są także popularne ze względu na swoje walory estetyczne oraz to, że ich światło potrafi wytworzyć w pomieszczeniu wyjątkowy klimat.
  Te najsilniejsze i wysokoenergetyczne wykonane są z naturalnego wosku (pszczelego, sojowego lub palmowego) i naturalnie barwione. Zazwyczaj są niewielkich rozmiarów.
  Warto pamiętać, że najsilniejsze efekty dają zabiegi robione w Pełnie i Nowie Księżyca.
  Gdy Księżyca przybywa warto skupić się na tym, co ma wzrastać – to dobry czas na odżywianie, regenerację, napełnianie Miłością, Dobrem, Obfitością, Witalnością, zdrowymi wzorcami, itd.  
  Gdy Księżyca ubywa, wszystko szybciej i łatwiej jest oczyszczać, usuwać, opróżniać oraz niwelować i odcinać.
  EAN2010000009703

  Patronat medialny

  Polecamy również

  Napisz opinię
  Świeca Anioła Stróża - błękitna

  Świeca Anioła Stróża - błękitna