Świeca tea-light z wosku naturalnego - beżowa Powiększ

Kremowa świeca tea-light z wosku naturalnego

18160111

DRIM P.W.

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  Nasza cena:

  2,50 zł

  Świece tea-light Magoi Agni szybko i w prosty sposób tworzą unikalną atmosferę w każdym pomieszczeniu.

  Podgrzewacze cieszą się dużą popularnością w dekoracjach świetlnych z otwartym płomieniem. Mają bardzo bogate zastosowanie: dekoracja mieszkań, domów, restauracji, nastrojowych imprez, świąt, uroczystości, w olejowych i woskowych kominkach aromatycznych. Podgrzewacze nadają piękny walor szklanym i ceramicznym lampkom, prezentują się też atrakcyjnie w szklanych misach i paterach wypełnionych szklanym grysem lub żwirem dekoracyjnym. Podgrzewacze mają duże zastosowanie w ozdobnych ceramicznych i szklanych emiterach olejków eterycznych, stosowanych często w miejscach odpoczynku. Podgrzewacze zastosowane w lampionach i skandynawskich lampkach pozwalają cieszyć się płomieniem świec np. na parapetach.

  Aromat:Kokosowy
  Czas palenia:ok. 2 godziny
  Średnica podgrzewacza:38 mm
  Ilość w opakowaniu:1 szt.
  Surowiec:Wosk pszczeli barwiony w masie. Świece do rytuałów Magoi Agni są barwiona w masie, a nie tylko oblane kolorowym woskiem. Taka rytualna świeca oddala negatywne energie i chroni wykonującego rytuały
  Zastosowanie:Do rytuałów, dekoracyjne.

  Jasnokremowa świecę o zapachu kokosowym możemy użyć zamiennie do świecy naturalnej lub białej. Jej piękny aromat wycisza i uspokaja, przywołując zapach rajskiej, tropikalnej plaży.
  Informacje dodatkowe:Świece z naturalnego wosku wychwytują z pomieszczenia niekorzystne dla organizmu jony. Jonizują ujemnie powietrze. W dużym stopniu likwidują wpływ pól i fal elektromagnetycznych kształtowanych przez sieci energetyczne oraz urządzenia elektryczne. Skutecznie neutralizują szkodliwy dla otoczenia dym tytoniowy i jego zapach.

  Możesz połączyć dobroczynną aromaterapię w kominku z paleniem świec z naturalnego wosku.
  Dodatkowo możesz używać świeczek jako zdrowych podgrzewaczy do ceramicznych dzbanków z herbatą lub specjalnych karaf.

  Do rytuałów stosujemy świece z naturalnego wosku pszczelego. Posiadają one wysokie wibracje. Nie używamy świec z parafiny lub stearyny - produktów ropopochodnych, które posiadają niskie wibracje i nie nadają się do rytuałów.
  EAN2017660110817

  Polecamy również

  W pakiecie taniej

  Napisz opinię
  Kremowa świeca tea-light z wosku naturalnego

  Kremowa świeca tea-light z wosku naturalnego