Obniżona cena! manifest wolnosci Powiększ

Manifest wolności

01001948

Autor: Jerzy Prokopiuk

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Zobacz ebooka 33,41 zł

Książka

-28%

Cena katalogowa:

49,40 zł

Nasza cena:

35,57 zł

Publikacja ta jest zbiorem wyjątkowych esejów znanego religioznawcy, filozofa, psychologa, gnostyka, antropozofa. Ich treść stanowi swoisty testament Autora, który upublicznia i przekazuje do naszej świadomości. Jest podsumowaniem jego wieloletniego doświadczenia i rozważaniem nad wolnością i zniewoleniem. Przez pryzmat wielu filozofów szeroko omawia pojęcie i rozumienie Boga, miłości i człowieczeństwa. Zadaje trudne, niekiedy niewygodne pytania z pogranicza nauki i religii. Udziela na nie niezwykle błyskotliwe i rozszerzające horyzonty odpowiedzi. Udaje mu się zaskakująco połączyć reinkarnację z chrześcijaństwem i wskazać zagrożenia, jakie mogą wynikać z nieodpowiedniego i pozbawionego zasad moralnych rozwoju naszej cywilizacji. Wkrocz na drogę do prawdy i wolności.

EAN9788373776784
ISBN978-83-7377-678-4
Rok wydania2014
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron256
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2014-10-27

Wolność to stan duszy

Dla każdego pojęcie wolności oznacza coś innego. Jerzy Propkopiuk pokazuje swój punkt widzenia nie tylko na ten temat ale i wiele zagadnień łączących w sobie naukę gnostyczną, ezoterykę i religię. Dla wielu konserwatywnych osób może być kontrowersyjna i wzbudzająca sprzeciw a nawet oburzenie. Dla mnie była to bardzo interesująca publikacja, dzieki której mogłam szerzej spojrzeć na wiele spraw dotyczących człowieka i jego światopoglądu, rozwoju i samorealizacji. Polecam tę książkę wszystkim osobom, które chcą wyrobić sobie swoje zdanie na temat otaczajacego nas świata i poszukują prawdziwych odpowiedzi na trudne pytania z jakimi spotykamy się w swojej wędrówce przez życie.
http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2014/10/128-manifest-wolnosci.html

  Oceń 
  2014-09-05

  Mądre słowa mądrego człowieka

  To ciekawy zbiór esejów Jerzego Prokopiuka zebranych w jednej książce. Porusza w nich wiele tematów, które nurtują współczesnego człowiek. Jego opinie, choć nie zawsze zgodne z moimi, są bardzo odważne i zmuszają do refleksji. Autora tej książki uważam za wspaniałego filozofa, który wyprzedza nasze czasy. Polecam tę lekturę wszystkim, którzy są otwarci na poznawanie siebie i świata.


   + więcej opini - mniej opini

   Napisz opinię

   Napisz opinię
   Manifest wolności

   Manifest wolności

   Zbiór wyjątkowych esejów znanego religioznawcy, filozofa, psychologa, gnostyka, antropozofa