Pokochaj swój kobiecy krajobraz Powiększ

(Ebook) Pokochaj swój kobiecy krajobraz

01558149E

Autor: Lisa Lister

Studio Astropsychologii

24 godziny


  Zobacz książkę 22,64 zł

  Ebook

  Cena katalogowa:

  34,30 zł

  Nasza cena:

  29,16 zł

   

  Czy chcesz złamać kod kobiecości?

   

  Kobieca anatomia skrywa w sobie wiele sekretów. Brak ich świadomości powoduje nieporozumienia i niechęć wobec własnej kobiecości. Na szczęście specjalistka od menstruacji i niekwestionowany autorytet z dziedziny badania kobiecości zdradza wszystkim Paniom, jak mogą złamać kod i pokochać to, co w nich wyjątkowe.

   

  Świętowanie zamiast kompleksów!

   

  Teraz i Ty zaczniesz celebrować kobiecość i zmysłową przyjemność. Pomogą Ci w tym mantry, ruch, masaż, tajemnice menstruacji i magia. Dowiesz się, jak pozbyć się wstydu i poczucia winy oraz zgłębisz swoją zmysłowość i przyjemność. Zrozumiesz znaki otrzymywane od własnego organizmu i zgrasz następujące w nim przemiany z rytmami natury i wszechświata. Rozbudzisz swoją kreatywność i zaczniesz mówić o własnych potrzebach, pragnieniach i marzeniach.

   

  Skorzystaj z mocy kobiecości!

  EAN
  ISBN978-83-8171-187-6
  Rok wydania2017
  Rozmiar ebookMOBI-5,1 MB,PDF-2,9 MB,EPUB-2,4 MB
  Format ebookMOBI,PDF,EPUB
  ZabezpieczenieWATERMARK
  Napisz opinię
  Pokochaj swój kobiecy krajobraz

  Pokochaj swój kobiecy krajobraz

  Zacznij celebrować kobiecość i płynącą z niej zmysłowość. Umożliwią Ci to mantry, masaż, tajemnice menstruacji i magia. Pozbędziesz się wstydu i poczucia winy. Rozbudzisz kreatywność, nauczysz się mówić o własnych potrzebach. Skorzystaj z mocy kobiecości!