Obniżona cena! Wykorzystanie pot gi run Powiększ

Wykorzystanie potęgi run dla zdrowia, miłości, fortuny

01001936

Autor: Stefan Karol Wdowiak Genowefa Szrajer

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Zobacz ebooka 20,57 zł

Książka

-30%

Cena katalogowa:

34,30 zł

Nasza cena:

24,01 zł

Runy wywodzą się z wierzeń nordyckich i do dziś można z nich czerpać cenne informacje. Należy je rozumieć jako alfabet, który pomaga odkryć i zrozumieć własne wnętrze oraz umożliwia rozwój intuicji. Dzięki tej publikacji będziesz mógł samodzielnie wykonać przekład runiczny swojego imienia lub nazwiska oraz poznasz interpretację run urodzeniowych. Zdradzą Ci one Twoje cechy charakteru, usposobienie i przeznaczenie. Autorzy opisują każdą z run, poprzez porównanie symboliki kart różnych twórców, ze szczególnym uwzględnieniem prac Roberta Lichodziejewskiego. Z tej książki nauczysz się również metod tworzenia talizmanów i amuletów wykorzystujących potęgę tych przepełnionych wielką mocą znaków. Poznasz także mity związane z poszczególnymi runami. Przesłania runiczne dla Ciebie.

EAN9788373776630
ISBN978-83-7377-663-0
Rok wydania2014
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron264
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2014-06-26

Przesłania runiczne

Często rozkładam karty runiczne i korzystam z interpretacji zawartych w tej książce. Otrzymuję odpowiedzi, dzięki którym śmiało podejmuję decyzje. W sytuacjach, kiedy mam nawet niewielki problem wolę sprawdzić co runy mi podpowiadają. Taki codzienny rytuał daje mi chwile relaksu, ale też nadzieję i optymizm na kolejne dni. Polecam karty runiczne dla każdego, kto szuka jakiejś odmiany w swoim życiu.

  • 3 z 3 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2014-07-13

Potęga run

Książka napisana w przejrzysty sposób wnosi informacje w stopniu podstawowym. Jest to materiał, który z pewnością przyda się tym, którzy zaczynają swoją przygodę z runami. Mamy tu przede wszystkim wiedzę o poszczególnych znakach runicznych obejmującą różne kategorie życia. Uwagę zwraca ładna okładka z piękną kolorystyką nawiązująca stylem do karty Kenaz z talii Roberta Lichodziejewskiego. Również poszczególne strony posiadają przyjemną, delikatną ozdobną szatę graficzną. Zaletą jest także układ treści, wyraźna czcionka i dobrej jakości papier. Napisana z intencją ukazania siły, możliwości i symboliki runicznych znaków, byśmy mogli z nich skorzystać w codziennym życiu do przyciągnięcia szczęścia, miłości, pieniędzy i zdrowia.

Recenzja pochodzi z mojego bloga: http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2014/07/105-wykorzystanie-potegi-run.html

  • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.

+ więcej opini - mniej opini

Napisz opinię

Napisz opinię
Wykorzystanie potęgi run dla zdrowia, miłości, fortuny

Wykorzystanie potęgi run dla zdrowia, miłości, fortuny

Książka opisuje metody tworzenia talizmanów i amuletów, mity związane z poszczególnymi runami.