Obniżona cena! Twoi duchowi przewodnicy Powiększ

Twoi Duchowi Przewodnicy. Jak odnaleźć własnego przewodnika i uzyskać jego wsparcie

01558032

Autor: Ted Andrews

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-49%

Cena katalogowa:

29,20 zł

Nasza cena:

14,89 zł

Nie musisz być medium by skorzystać ze wsparcia aniołów, przewodników duchowych czy zmarłych bliskich. Wszystko za sprawą sprawdzonych i w pełni skutecznych technik kontaktowania się z innymi światami. W nawiązaniu tych relacji pomoże Ci magia kryształów, zapachów oraz łatwe do zastosowania medytacje. Każdy z nas może zyskać na komunikacji ze sferą duchową. Często nawiązujemy z nią kontakt nie zdając sobie z tego sprawy. Teraz możemy to robić w pełni świadomie i skorzystać z otrzymanego wsparcia do osiągnięcia codziennych sukcesów. Istoty duchowe inspirują, wzbudzają kreatywność, pomagają otworzyć się na bogactwo, chronią i służą jako towarzysze. A to dopiero niewielka próbka ich możliwości. Poznaj swoich duchowych sprzymierzeńców!

EAN9788373776197
ISBN978-83-7377-619-7
Rok wydania2013
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron184
Oprawamiękka

Patronat medialny

Opinie

Oceń 
2014-01-04

Uwierz w cuda

Większość z nas rozpowiada wszem i wobec, że nie wierzą w cuda ani żadne nadprzyrodzone istoty. Gdy jednak sprawy zaczynają iść źle większość dotychczasowych racjonalnych umysłów z wielką pasją prosi o pomoc siły wyższe. Teraz na szczęście nie musisz czekać, aż sprawy pójdą wybitnie nie po twoich myślach. Wystarczy, że skontaktujesz się wcześniej ze swoim duchowym przewodnikiem. Sprawdź już dziś jakie to proste i jak wiele korzyści z sobą niesie.

 • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2014-01-16

Grupa Wsparcia

Sfera duchowa jest obecna od stuleci w bardzo wielu kulturach na Ziemi. Dawniej kontakt z nią był naturalnym elementem życia a ludzie szanowali ten niewidzialny świat co miało swoje odzwierciedlenie w codziennych zajęciach.

Dziś nadal dochodzi do kontaktów z duchami, lecz nie jest to tak powszechne jak u naszych przodków. Najczęściej dzieje się to poprzez tzw. channeling i osoby o mediumicznych zdolnościach. Przeciętny człowiek niewiele wie na ten temat a często opinie o nich oparte są na mitach, błędnych informacjach, przesądach, „wyssanych z palca” przekazach medialnych i filmowych.

Tymczasem każdy z nas może nawiązać kontakt ze swoimi przewodnikami duchowymi i uzyskać ich wsparcie i pomoc. To, które że czegoś nie widać nie znaczy że to nie istnieje. Wokół nas pełno jest różnych istot, o których warto wiedzieć wiecej. Właśnie dlatego została stworzona książka „Twoi Duchowi Przewodnicy”, by uświadomić ich istnienie a jednocześnie nauczyć z nimi współpracy.

Autor dementuje fałszywe informacje i ujawnia prawdziwą stronę niewidzialnego świata. Uświadamia, że umiejętność współpracy z przewodnikami duchowymi uczy nas ufności, eliminuje lęk przed śmiercią, zmienia nasze życie i łatwiej jest nam pokonywać różne trudności, gdyż nabieramy pewności, że nie jesteśmy sami.

Recenzja pochodzi z mojego bloga, na którym znajduje się w cłaości: http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2014/01/67-twoi-duchowi-przewodnicy.html


  + więcej opini - mniej opini

  Napisz opinię

  Napisz opinię
  Twoi Duchowi Przewodnicy. Jak odnaleźć własnego przewodnika i uzyskać jego wsparcie

  Twoi Duchowi Przewodnicy. Jak odnaleźć własnego przewodnika i uzyskać jego wsparcie

  Nie musisz być medium by skorzystać ze wsparcia aniołów, przewodników duchowych.