RÓŻDŻKA RADIESTEZYJNA R 71 Powiększ

Różdżka radiestezyjna z drewnianym pierścieniem R 71

07027020

ANKO

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  Nasza cena:

  68,90 zł

  Różdżka radiestezyjna regulowana z drewnianym pierścieniem.

  Radiestezja – termin określający zdolność pozazmysłowego odczuwania energii (promieniowania). Wg radiestezji każde ciało oraz przedmioty (np. minerały, zakopane obiekty, podziemne wody) posiadają własne promieniowanie, które jest odbierane przez radiestetę za pomocą specjalnych różdżek lub wahadełek. Radiestezja umożliwia na zlokalizowanie pożądanych obiektów, zdiagnozowanie stanu rzeczy oraz opis ich oddziaływania (parametry, przymioty.
  Długość różdżki:
  35 - 42 cm (wysuwana)
  Średnica uchwytu:
  2 cm
  Długość uchwytu:
  13 cm
  Średnica pierścienia:
  2,5 cm
  Materiał:
  Drut stalowy, drewno
  Zastosowanie:
  Do badań radiestezyjnych.

  Informacje ogólne:
  Posługiwanie się różdżką i wahadełkiem jest praktyką bardzo dawną i trudno dziś ustalić jej początki. W latach trzydziestych XX wieku jej zwolennicy utworzyli nowy termin radiestezja od greckiego radios - promień i aisthesis - odczuwanie. Jest to zatem sztuka odczuwania jakiegoś bliżej nieokreślonego promieniowania przy pomocy tzw. "szóstego" zmysłu, mającego znacznie poszerzać ludzkie możliwości.

  Jeden z najstarszych sprzętów radietezyjnych odnaleziono w Egipcie, w sarkofagu W Dolinie Królów. Również chińscy geomanci praktykowali radiestezję badając za przedmioty, domy oraz poszukując źródeł wody, o czym świadczą ilustracje z przed 2000 p.n.e.

  Z różdżkarstwem w sposób ścisły wiąże się pojęcie geomancji – sztuce wykorzystywania energii Ziemi i Kosmosu, w celu odnalezienia odpowiednich (zdrowych) terenów pod zabudowę.

  Do diagnozowania wpływów otoczenia można wykorzystać wahadło lub różdżkę radiestezyjną, których szeroki wybór znajdziesz w naszym sklepie. Jeśli stwierdzisz gdzieś negatywne oddziaływania, bez trudu możesz sobie z nimi poradzić korzystając z oferowanych przez nas neutralizatorów bądź odpromienników radiestezyjnych.

  Więcej wiadomości o różdżkach i pracy nimi dowiesz się klikając na poniższy link :https://psychotronika.pl/2017/06/22/rozdzka-jak-wybrac-wybrac-odpowiednie-narzedzie-do-pracy-radiestety/
  EAN2017660019851

  Polecamy również

  Napisz opinię
  Różdżka radiestezyjna z drewnianym pierścieniem R 71

  Różdżka radiestezyjna z drewnianym pierścieniem R 71