Pokochaj siebie a nawet innych. Sprawdzone metody na zdrowe relacje Powiększ

Pokochaj siebie a nawet innych. Sprawdzone metody na zdrowe relacje

010011075

Autor: Lodro Rinzler Meggan Watterson

Studio Astropsychologii

How to Love Yourself (and Sometimes Other People): Spiritual

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


Zobacz ebooka 26,55 zł

Książka

Cena katalogowa:

39,30 zł

Nasza cena:

33,40 zł

Autorzy wywodzą się z zupełnie odmiennych kręgów kulturowych i wyznaniowych, a ich książka gładko łączy filozofię buddyjską z kulturą chrześcijańską. W ich publikacji znajdziesz uniwersalne nauki połączone z medytacjami, ćwiczeniami i praktycznymi poradami. Dzięki nim dowiesz się, czym jest bycie singlem i co daje chodzenie na randki, zanim się wejdzie w długotrwałe związki. Poznasz prawdę o seksie, stabilności oraz rozstaniu. Wszystkie etapy tego cyklu są czymś naturalnym i można przez nie przechodzić z otwartym sercem. W związkach mogą pojawiać się zarówno wzloty, jak i upadki, a ta książka przygotuje każdego do tych zmian. Jej kwintesencję stanowi nauka, jak kochać siebie i dlaczego jesteś godzien bezwarunkowej miłości.

Pokochaj siebie, pokochaj innych!

EAN 9788373777583
ISBN 978-83-7377-758-3
Rok wydania 2016
Numer wydania 1
Format 14,5 x 20,5 cm
Ilość stron 216
Oprawa miękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2016-06-07

Kochajmy się!

Mówi się, że nie można obdarować kogoś miłością, jeśli nie kocha się siebie. Jak jednak docenić siebie, jak pokochać, kiedy jesteśmy przekonani o swojej marności, kiedy patrzymy na odbicie w lustrze z pogardą i politowaniem? To zaniżone poczucie własnej wartości, brak szacunku i troski wobec własnej osoby uniemożliwia nam czerpanie w pełni z możliwości, jakie przynosi nam życie, skazuje nas na frustrację, samotność, odrzucenie. Czas zatem najwyższy skończyć z narzekaniem na znienawidzony status singla, czas przestać użalać się nad smutnym losem niechcianego bohatera i … pokochać siebie.
Wbrew pozorom nie jest to niemożliwe, choć wymaga od nas pewnej aktywności i zmiany podejścia do wielu kwestii. Ten proces zmiany może ułatwić nam lektura książki „Pokochaj siebie a nawet innych”, opublikowanej nakładem wydawnictwa Studio Astropsychologii. Meggan Watterson, autorka książek, międzynarodowy mówca i specjalistka w zakresie kobiecości oraz Lodro Rinzler, nauczyciel buddyzmu, spotkali się na swojej drodze życia być może po to, by stworzyć ten poradnik, by pomóc nam zaakceptować siebie, by ułatwić nam otwarcie się na miłość. Po książkę powinny sięgnąć szczególnie te osoby, które cierpią z powodu braku bliskości, które z niechęcią spoglądają w lustro, które są przepełnione niechęcią a nawet nienawiścią wobec siebie.

Oceń 
2016-03-24

Jak poprawić relację z samym sobą

Nie można stworzyć zdrowych relacji nie kochając całym sercem siebie. Wiedzą to autorzy tej znakomitej książki, a teraz dowiaduje się o tym każdy z jej czytelników. Ja wyciągnęłam z tej lektury przede wszystkim praktyczne lekcje, dzięki którym mogę z pełną świadomością stwierdzić, że kocham siebie i nic ani nikt tego nie zmieni. Dość późno doszłam do tego wniosku, ale grunt, że w końcu to zrozumiałam. Wam również zalecam jak najszybsze uświadomienie sobie tej najświętszej z prawd.


+ więcej opini - mniej opini

Napisz opinię

Napisz opinię

Pokochaj siebie a nawet innych. Sprawdzone metody na zdrowe relacje

Pokochaj siebie a nawet innych. Sprawdzone metody na zdrowe relacje

Ta książka jest współczesnym poradnikiem kształtowania wszelkiego rodzaju międzyludzkich relacji.