Różdżka z tygrysiego oka 8 x 1,8 x 0,5 cm waga ok. 32g Powiększ

Różdżka z tygrysiego oka 8 x 1,8 x 0,5 cm waga ok. 32g

13199089

AMBERPOL

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Tego produktu brak w magazynie


  Nasza cena:

  39,00 zł

  Różdżka z tygrysiego oka - Masażer do akupresury lub refleksologii.
  Masażer:
  Zaokrąglona podstawa pozwala przykładać podczas masażu kamień do ciała. Idealnie nadaje się do uwalniania i zdejmowania bólu głowy, stóp i dłoni. Masażer nadaje się również do masowania ciał subtelnych. Różdżkę z kryształu należy trzymać w dłoni i zataczać nią kręgi wokół bolących lub napiętych miejsc.
  Właściwości ezo:
  Tygrysie oko jest uważane za kamień, który przynosi sukces i bogactwo. Może być używany do wzmacniania intencji zwiększenia obfitości, a także do zabezpieczenia statusu ekonomicznego i majątku, który już się posiada. Tygrysie oko to także kamień szczęścia, radości i optymizmu. Wprowadza w dobry nastrój, pomaga w osiąganiu celów, daje jasność myśli i wzmacnia siłę woli.
  W astrologii:
  Szczęśliwy kamień dla znaku Lwa, Bliźniąt
  Wymiary:
  8 x 1,8 x 0,5 cm
  Waga:
  ok. 32 g

  Informacje ogólne:
  O wyjątkowych właściwościach kamieni wiedzieli już starożytni – Babilończycy, Egipcjanie, Grecy, Rzymianie. Według wschodniego mistycznego poglądu każdy kamień ma duszę oraz potrafi gromadzić, przechowywać i emitować wspaniałą, dobroczynną energię. W związku z tym uzdrawiająca moc kamieni bierze się z tej pozytywnej energii, która na zasadzie rezonansu oddziałuje na człowieka. W skład związków chemicznych kamieni i organizmu ludzkiego wchodzą te same biopierwiastki, dlatego też człowiek ma tak wiele wspólnego z kamieniami i może wykorzystywać ich energię.

   Minerały fascynowały mistyków, magów, filozofów i uczonych. Stały się nieodłącznym elementem życia człowieka – wznoszono z nich ołtarze, domy, noszono jako ozdoby, talizmany, amulety oraz wykorzystywano jako leki. Współczesna medycyna coraz częściej odwołuje się do starożytnych metod. Część leków homeopatycznych zawiera śladowe ilości kamieni szlachetnych.

   Obecnie litoterapia znajduje coraz więcej zwolenników. Odpowiednio dobrane minerały mogą pomóc w wyleczeniu wielu dolegliwości, a ich pozytywna energia pozwala zachować wewnętrzną równowagę. Najlepszy efekt uzyskuje się gdy kamień dotyka ciała w najbardziej chorym miejscu. Dobre efekty daje również obracanie kamieni w dłoni.

   Każdy rodzaj kamienia charakteryzuje się określonymi właściwościami, ma specyficzną wibrację, bardziej lub mniej dla nas odpowiednią.
  EAN2017660143808

  Polecamy również

  Napisz opinię
  Różdżka z tygrysiego oka 8 x 1,8 x 0,5 cm waga ok. 32g

  Różdżka z tygrysiego oka 8 x 1,8 x 0,5 cm waga ok. 32g