Obniżona cena! Umrzeć by stać się sobą. Podróż od choroby, przez otarcie się o śmierć do prawdziwego uzdrowienia Powiększ

(Ebook) Umrzeć by stać się sobą. Podróż od choroby, przez otarcie się o śmierć do prawdziwego uzdrowienia

01001857E

Autor: Anita Moorjani

Studio Astropsychologii

24 godziny


  Zobacz książkę 31,97 zł

  Ebook

  -15%

  Cena katalogowa:

  39,30 zł

  Nasza cena:

  33,41 zł

  Autorka otarła się o śmierć, gdy jej opanowane przez nowotwór ciało przestało funkcjonować. Po Drugiej Stronie otrzymała przesłanie, którym dzieli się z czytelnikami w swojej bestsellerowej publikacji. Dzięki niej ujrzysz przyczynę powstawania chorób i sens, jaki się za nimi kryje. Poznasz także sposób na kompleksowe uzdrowienie – zarówno ciała, jak i umysłu. Przykładem jego skuteczności jest osoba Autorki, która kilka tygodni po otarciu się o śmierć została wypisana ze szpitala bez śladu raka w ciele! Będziesz mógł skorzystać z bezwarunkowej miłości, która uświadomi Ci, kim naprawdę jesteś i dlaczego istniejesz. Dzięki poruszającemu świadectwu Autorki ujrzysz i zaczniesz doceniać cuda otaczającego Cię świata. Rozpocznij nowe, lepsze życie!

   

  EAN
  ISBN978-83-8171-369-6
  Rok wydania2019
  Rozmiar ebookPDF-1,8 MB,EPUB-3,1 MB,MOBI-5,2 MB
  Format ebookPDF,EPUB,MOBI
  ZabezpieczenieWATERMARK
  Napisz opinię
  Umrzeć by stać się sobą. Podróż od choroby, przez otarcie się o śmierć do prawdziwego uzdrowienia

  Umrzeć by stać się sobą. Podróż od choroby, przez otarcie się o śmierć do prawdziwego uzdrowienia

  Autorka otarła się o śmierć. Z zaświatów przyniosła między innymi nauki, dzięki którym w kilka tygodni pokonała śmiertelną chorobę. Dzisiaj dzieli się z Tobą swoim niezwykłym doświadczeniem i bezcenną wiedzą. Rozpocznij nowe, lepsze życie!