Magiczne wyprawy po Polsce. Dolnośląskie - opolskie - śląskie Powiększ

Magiczne wyprawy po Polsce. Dolnośląskie - opolskie - śląskie

01012407

Autor: Leszek Matela

KOS

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  Cena katalogowa:

  42,00 zł

  Nasza cena:

  29,40 zł

  Magiczne wyprawy po Polsce są czymś więcej niż zwykłym przewodnikiem turystycznym. To prawdziwe kompendium wiedzy dla osób chcących poznawać tajemnice różnych zakątków naszego kraju oraz inspiracja do samodzielnego ich poszukiwania w czasie wakacyjnych wypraw i weekendowych wypadów. Zwiedzając, nie powinniśmy koncentrować się wyłącznie na architekturze i krajobrazach, ale również otwierać na subtelne oddziaływania zabytków. Z książki dowiesz się, jak tego dokonać, oraz nauczysz się samodzielnie rozpoznawać punkty koncentracji pozytywnych energii Ziemi i kosmosu.

  W książce omówione zostały najważniejsze miejsca mocy i czakramy w województwach: dolnośląskim, opolskim i śląskim. Wzniesiono w nich świątynie i inne budowle. Przebywając tam, można odczuć głęboką jedność z siłami kosmosu, doenergetyzować organizm, jak też uzyskać impulsy do rozwoju duchowego.

  Przewodnik przygotował Leszek Matela - znany badacz miejsc mocy, doświadczony radiesteta, publicysta oraz autor ponad 50 książek i kilkuset artykułów.

  EAN9788376491677
  ISBN978-83-7649-167-7
  Rok wydania2019
  Numer wydania1
  Format14,5 x 20,5 cm
  Ilość stron284
  Oprawamiękka

  Polecamy również

  Napisz opinię
  Magiczne wyprawy po Polsce. Dolnośląskie - opolskie - śląskie

  Magiczne wyprawy po Polsce. Dolnośląskie - opolskie - śląskie