Magiczne wyprawy po Polsce. Dolnośląskie - opolskie - śląskie Powiększ

Magiczne wyprawy po Polsce. Dolnośląskie - opolskie - śląskie

01012407

Autor: Leszek Matela

KOS

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Tego produktu brak w magazynie


  Cena katalogowa:

  42,00 zł

  Nasza cena:

  29,40 zł

  Magiczne wyprawy po Polsce są czymś więcej niż zwykłym przewodnikiem turystycznym. To prawdziwe kompendium wiedzy dla osób chcących poznawać tajemnice różnych zakątków naszego kraju oraz inspiracja do samodzielnego ich poszukiwania w czasie wakacyjnych wypraw i weekendowych wypadów. Zwiedzając, nie powinniśmy koncentrować się wyłącznie na architekturze i krajobrazach, ale również otwierać na subtelne oddziaływania zabytków. Z książki dowiesz się, jak tego dokonać, oraz nauczysz się samodzielnie rozpoznawać punkty koncentracji pozytywnych energii Ziemi i kosmosu.

  W książce omówione zostały najważniejsze miejsca mocy i czakramy w województwach: dolnośląskim, opolskim i śląskim. Wzniesiono w nich świątynie i inne budowle. Przebywając tam, można odczuć głęboką jedność z siłami kosmosu, doenergetyzować organizm, jak też uzyskać impulsy do rozwoju duchowego.

  Przewodnik przygotował Leszek Matela - znany badacz miejsc mocy, doświadczony radiesteta, publicysta oraz autor ponad 50 książek i kilkuset artykułów.

  EAN9788376491677
  ISBN978-83-7649-167-7
  Rok wydania2019
  Numer wydania1
  Format14,5 x 20,5 cm
  Ilość stron284
  Oprawamiękka

  Polecamy również

  Napisz opinię
  Magiczne wyprawy po Polsce. Dolnośląskie - opolskie - śląskie

  Magiczne wyprawy po Polsce. Dolnośląskie - opolskie - śląskie

  Brak tej pozycji na stanie.

  Specjalnie dla Ciebie proponujemy:

  • 33,90 zł W magazynie

   Książka ABC biometrów w sposób klarowny i przejrzysty wprowadza czytelnika w świat praktyki radiestezyjnej z wykorzystaniem specjalnych przyrządów pomiarowych zwanych biometrami. Ich przeznaczeniem jest zapewnienie radiestecie wystarczającej koncentracji na badanym zakresie tematycznym, a więc np. na wykazie ziół, zawartości witamin, czy parametrach wody. Biometry stanowią ogromne wsparcie w pracy radiestezyjnej oraz bogate źródło specjalistycznej wiedzy.Zdolności radiestezyjne posiada większość z nas....

   33,90 zł
   W magazynie
  • 30,80 zł W magazynie

   Natura oferuje nam całe mnóstwo sposobów służących zachowaniu zdrowia i harmonii wewnętrznej. Warto zastosować je na własny użytek. Niniejsza książka będzie pomocna w tym zakresie, gdyż prezentuje całe spektrum takich oddziaływań. Co ciekawe, większość z opisanych metod wdrożono w Manor House SPA w Chlewiskach. Można je tam poznać i wypróbować.

   30,80 zł
   W magazynie
  • 32,90 zł W magazynie

   Czakram Wawelski jest unikatem wykraczającym daleko poza granice Polski. To niewątpliwie skarb narodowy, o którym każdy rodak powinien wiedzieć jak najwięcej.Dzięki tej książce poznasz tajemnice najważniejszego w naszym kraju centrum energetycznego oraz miejsc mocy na terenie Krakowa i całej Małopolski. Autor przedstawia istotę tego fenomenu. Dowiesz się, jak samodzielnie wyszukać punkty koncentracji pozytywnych promieniować oraz jak wykorzystać tego typu oddziaływania dla stymulacji fizycznej i duchowej.Leszek Matela jest znanym...

   32,90 zł
   W magazynie