Obniżona cena! Duchowe przyczyny chorób chronicznych Powiększ

(Ebook) Duchowe przyczyny chorób chronicznych

010011289E

Autor: Andreas Winter

Studio Astropsychologii

24 godziny


  Zobacz książkę 28,30 zł

  Ebook

  -15%

  Cena katalogowa:

  29,20 zł

  Nasza cena:

  24,82 zł

  Techniki uzdrawiania psychiki

  Zdecydowana większość chorób ma podłoże psychiczne. Alergie, migreny, zaburzenia snu, a nawet rak, oraz wiele chorób przewlekłych, mogą ustąpić po odpowiednim przepracowaniu pewnych zdarzeń z życia. Autor opracował metodę, która łączy medycynę duchową z nauką i przyniosła uzdrowienie tysiącom ludzi. W tej książce opisuje techniki uzdrawiania psychiki, która ma ogromny wpływ na ciało.

  Nie lecz choroby tylko informacje

  Człowiek latami może bezskutecznie przyjmować leki przeciw depresji. Jednak gdy tylko rozpozna psychiczny powód swojego stanu zdrowia i przepracuje go, nagle staje się całkowicie zadowolony i wolny od cierpień. Depresja okazuje się nie być żadnym zaburzeniem przemiany materii, ale kryjącym się głęboko lękiem, który wpływa na przemianę materii w mózgu. Teraz nie dziwi fakt, dlaczego tak zwani cudowni uzdrowiciele, akupunkturzyści, szamani, uzdrowiciele kwantowi, hipnoterapeuci, choreo-, muzyko- i chromoterapeuci w kilka minut mogą sprawić, że cierpienia znikają. Nie leczą oni chorób, ale informacje. Przekonaj się, jak wiele chorób duszy i ciała można w ten sposób uzdrowić.

  Wiedza znaczy zdrowie!

  EAN
  ISBN978-83-8171-169-2
  Rok wydania2018
  Rozmiar ebookEPUB-1,8 MB,PDF-1,9 MB,MOBI-4,1 MB
  Format ebookEPUB,PDF,MOBI
  ZabezpieczenieWATERMARK
  Napisz opinię
  Duchowe przyczyny chorób chronicznych

  Duchowe przyczyny chorób chronicznych

  Autor podaje metodę, dzięki której przepracujesz wydarzenia z przeszłości. Obniżysz poziom hormonu stresu we krwi, poczujesz się wolny od lęków, zdolny do działania, a siły obronne organizmu ulegną wzmocnieniu. Wiedza znaczy zdrowie!