Nowoczesna medycyna molekularna Powiększ

(Ebook) Nowoczesna medycyna molekularna

010011291E

Autor: dr Ulrich Strunz Ulrich Strunz

Vital

24 godziny


  Zobacz książkę 31,97 zł

  Ebook

  Cena katalogowa:

  34,30 zł

  Nasza cena:

  31,18 zł

   

  Zdrowie pochodzi z wewnątrz

   

  Przez długi czas w medycynie istniało przekonanie, że tylko niektóre choroby, np. szkorbut, wywoływane są przez niedobory. Tymczasem dotyczy to wszystkich dolegliwości. Cudowne uzdrowienia zdarzają się codziennie i da się je logicznie wyjaśnić. Jeśli z powrotem podarujemy sobie brakujące substancje, organizm aktywuje swoje moce samouzdrawiania. Jednak najpierw musimy się dowiedzieć, czego dokładnie nam brakuje.

   

  Medycyna molekularna oznacza uzupełnianie komponentów

   

  Niedobory w organizmie mogą objawiać się w postaci wysypki, ponieważ brakuje substancji potrzebnych komórkom skóry, zaparcia, wskutek braku komponentów enzymów trawiennych lub miażdżycy, gdy enzymy usuwające homocysteinę nie działają prawidłowo. Ta zasada znajduje zastosowanie w przypadku wszystkich chorób. I to właśnie ustala medycyna molekularna: sprawdza, gdzie i jakich substancji brakuje i podpowiada, jak je ponownie zapewnić organizmowi, aby ten mógł się samodzielnie uleczyć.

   

  Zdrowie jest już w Tobie. Pora je wydobyć!

  EAN
  ISBN978-83-8168-177-3
  Rok wydania2018
  Rozmiar ebookPDF-1,9 MB
  Format ebookPDF
  ZabezpieczenieWATERMARK
  Napisz opinię
  Nowoczesna medycyna molekularna

  Nowoczesna medycyna molekularna

  Medycyna molekularna to uzupełnianie niedoborów w organizmie. Dowiesz się czego potrzebuje Twoje ciało i jak naturalnie odzyskać zdrowie. Poznasz program oparty na odżywianiu, ruchu oraz mentalnym treningu. Zdrowie jest już w Tobie. Pora je wydobyć!