Obniżona cena! tak nie zycie moze byc proste Powiększ

TAK – NIE. Życie może być proste. Test długości ramion jako pomoc w podejmowaniu decyzji

01558093

Autor: Uwe Albrecht

Studio Astropsychologii

Ja/nein - So einfach kann das Leben sein

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-49%

Cena katalogowa:

29,20 zł

Nasza cena:

14,89 zł

Gdy chcesz podjąć optymalną dla siebie decyzję, kieruj się przede wszystkim sygnałami wysyłanymi przez podświadomość i intuicję. Wbrew pozorom racjonalny umysł nie pomoże Ci w tym. Po lekturze tej książki będziesz wiedział, jak podejmować optymalne decyzje z korzyścią dla swojego zdrowia, szczęścia, rozwoju osobistego i rozwoju duchowego. Łącząc podświadomość i intuicję z pozytywnym myśleniem, otrzymasz skuteczne narzędzie ułatwiające wprowadzenie korzystnych zmian w Twoim życiu. Dodatkowo nauczysz się wykonywać prosty test długości ramion, który nie tylko ułatwi Ci znalezienie odpowiedzi na wiele codziennych pytań, ale też będzie stanowił wartościowe wsparcie w przypadku prowadzenia wielu terapii, w tym regulujących i uzdrawiających przepływ wewnętrznej energii.

EAN9788373777798
ISBN978-83-7377-779-8
Rok wydania2016
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron160
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2016-09-13

Polecam

Test długości ramion jest niesamowity. Sprawdza się dosłownie w każdej sytuacji. Ja wykorzystuję go nawet w sklepie, gdy nie wiem czy mam kupić daną rzecz czy nie. Sprawdza się też w dziale spożywczym. Polecam tę książkę wszystkim tym, którzy mają problem z podejmowaniem decyzji. Może zdecydowanie ułatwić życie.

    Napisz opinię

    Napisz opinię
    TAK – NIE. Życie może być proste. Test długości ramion jako pomoc w podejmowaniu decyzji

    TAK – NIE. Życie może być proste. Test długości ramion jako pomoc w podejmowaniu decyzji

    Test długości ramion pozwala uzyskać odpowiedź na każde pytanie. Dzięki tej książce nauczysz się go w ciągu kilku minut. Zamiast godzinami głowić się nad tym, co masz zrobić, wykonasz test i wszystko stanie się jasne. Życie nie zna słowa MOŻE. Istnieje tylko TAK lub NIE.