Obniżona cena! Choroba pierwszym krokiem do pełni zdrowia Powiększ

(Ebook) Choroba pierwszym krokiem do pełni zdrowia

01557026E

Autor: Monika Godlewska

Studio Astropsychologii

24 godziny


  Zobacz książkę 21,02 zł

  Ebook

  -15%

  Cena katalogowa:

  24,20 zł

  Nasza cena:

  20,57 zł

  Choroba na ogół uznawana jest za coś złego. Tymczasem może się ona okazać impulsem do dokonania pozytywnych zmian w życiu każdego człowieka. Dzięki niej można zdiagnozować, co w naszej codzienności nie toczy się właściwym torem.

  Jak przekonuje Autorka, każda choroba wynika z niedoskonałości pojawiających się na planie duchowym. Ciągłe niezadowolenie, toksyczne relacje i negatywne myśli najpierw wyniszczają nas na poziomie psychicznym, a następnie wywołują typowo fizyczne schorzenia. Teraz możesz jednak samodzielnie poradzić sobie z brakiem wewnętrznej harmonii i tym samym zlikwidować większość znanych medycynie chorób.

  Autorka opiera się przy tym zarówno na swoim bogatym doświadczeniu, jak i terapeutycznym podejściu Berta Hellingera do różnych schorzeń. Tym samym podaje doskonałe sposoby na pokonywanie chorób – zarówno u dorosłych, jak i dzieci. Dzięki niej pozbędziesz się lęku i osiągniesz wszystko, czego pragniesz. Najważniejsze jest jednak to, że uzyskasz całościowe zdrowie – fizyczne, duchowe i mentalne.

  Choroba – Twoja szansa na prawdziwe uzdrowienie.

  EAN
  ISBN978-83-7377-701-9
  Rok wydania2014
  Rozmiar ebookMOBI-1,1 MB,EPUB-379,8 KB,PDF-1,1 MB
  Format ebookMOBI,EPUB,PDF
  ZabezpieczenieWATERMARK
  Napisz opinię
  Choroba pierwszym krokiem do pełni zdrowia

  Choroba pierwszym krokiem do pełni zdrowia

  Choroba to nie wyrok, a szansa. Nękające nas schorzenia wskazują na zmiany, jakich potrzebuje Twoje życie. Zamiast leczyć objawy, już dzisiaj możesz wyeliminować przyczynę korzystając z porad Autorki. Choroba – Twoja szansa na prawdziwe uzdrowienie.