Obniżona cena! Metoda dwupunktowa w praktyce. Jak wykorzystać energię pola serca Powiększ

Metoda dwupunktowa w praktyce. Jak wykorzystać energię pola serca

010011128

Autor: Melissa Joy Jonsson

Studio Astropsychologii

M-Joy Practically Speaking: Matrix Energetics and Living You

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-28%

Cena katalogowa:

39,30 zł

Nasza cena:

28,30 zł

Każdy z nas może dokonywać dowolnych zmian w swoim zdrowiu, życiu i całym otoczeniu. A wszystko za sprawą metody, którą praktykują już setki tysięcy ludzi na całym świecie. Z książki dowiesz się, jak poradzić sobie z różnymi życiowymi sytuacjami i wyzwaniami oraz doświadczyć pełnej radości i osobistego spełnienia. Kluczem do tego jest pole serca, które jest portalem do wewnętrznej mocy oraz osobistej i globalnej przemiany. Nauczysz się szybko w nie wchodzić, koncentrować się na nowych aspektach codzienności i obserwować przełomowe zmiany w swoim życiu. Przechodząc przez kolejne rozdziały publikacji uświadomisz sobie, że fizyka kwantowa jest nie tylko zrozumiała, ale i niezwykle praktyczna. To dzięki niej dane Ci będzie zrealizować wszystkie swoje marzenia. Nauka czynienia cudów.
EAN9788373777835
ISBN978-83-7377-783-5
Rok wydania2016
Numer wydania1
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron236
OprawaMiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2016-10-18

Metoda dwupunktowa

Świetna książka dla każdego, kto chciałby wycisnąć metodę dwupunktu jak cytrynę, nie roniąc przy tym choćby kropelki bezcennego nektaru. Znalazłam w niej wszystko, czego mi dotychczas brakowało, żeby korzystać z tej techniki i już po tygodniu praktycznego stosowania porad autorki wiem, że transformacja życia może być nie tylko łatwa, ale i niebywale przyjemna.

    Napisz opinię

    Napisz opinię
    Metoda dwupunktowa w praktyce. Jak wykorzystać energię pola serca

    Metoda dwupunktowa w praktyce. Jak wykorzystać energię pola serca

    Książka ukazująca opinię autorki o dokonywaniu zmian w swoim zdrowiu, życiu i całym otoczeniu, do których kluczem jest pole serca.