JAŁOWIEC - Naturalny olejek eteryczny (12ml) Powiększ

JAŁOWIEC - Naturalny olejek eteryczny (12ml)

08141126

Naturalne Aromaty

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  Cena katalogowa:

  8,00 zł

  Nasza cena:

  5,99 zł

  JAŁOWIEC - w 100% naturalny olejek eteryczny

  Naturalne olejki eteryczne stężone wyciągi z roślin, owoców, kwiatów, ziół, drzew, krzewów pozyskiwane na drodze destylacji i posiadające określone właściwości terapeutyczne. Dzięki połączeniu czynników naturalnych korzyści odnosi zarówno ciało jak i umysł. Pozyskiwane esencje aromatyczne przynoszą ulgę i relaks , a także uwodzą nas swoim przeogromnym bogactwem aromatów. Naturalny olejek eteryczny jest wyciągiem z jednej konkretnej rośliny z zachowaniem swoich właściwości parafarmaceutycznych. Naturalne olejki można stosować pojedynczo lub tworzyć mieszanki olejków o podobnych właściwościach.
  Właściwości:
  Łagodzi infekcje górnych dróg oddechowych, jest bardzo skuteczny w pielęgnacji cery tłustej, z problemami trądzikowymi i łojotokowymi. Pomocny jest przy zmęczeniu psychicznym i fizycznym oraz bezsenności. Afrodyzjak. Poprawia pracę układu krążenia, działa wzmacniająco, obniża ciśnienie krwi, zmniejsza ból mięśni i bóle reumatyczne. Reguluje cykl miesiączkowy, pomaga przy bólach menstruacyjnych oraz w zaburzeniach menstruacji. Olejek jałowcowy dodany do kremów działa przeciwzmarszczkowo, przeciwdziała starzeniu się skóry i tworzeniu się plam pigmentacyjnych, zmniejsza plamy po ospie, odrze i niektórych rodzajach egzemy. Pomocniczy w terapii antycellulitowej - ze względu na właściwości oczyszczające, poprawiające ukrwienie oraz napotne. Rozpuszczony w tonikach jest środkiem o działaniu ściągającym. Aromatyzowana olejkiem woda po goleniu przeciwdziała trądzikowi i dobrze służy zanieczyszczonej skórze. Z powodu właściwości obkurczających stosowany jest jako środek na hemoroidy.
  Stężenie:
  100%
  Sposób użycia:
   aromatyzacja - rozcieńczyć kilka kropel olejku w odrobinie wody i umieścić mieszankę w kominku zapachowym, zapalić świecę podgrzewającą.
  w samochodzie - nasączyć wyschniętą choinkę samochodową lub uzupełnić wkład odświeżacza powietrza; możesz również dodać kilka kropelek olejku na dywanik samochodowy zaraz pod nawiewem, a w kilka chwil twój samochód zostanie wypełniony takim zapachem jaki lubisz
  zasypianie - skropić róg poduszki olejkiem eterycznym, aby uprzyjemnić zasypianie
  pranie - możesz powiększyć paletę zapachów płynów do prania używając olejków zapachowych - już kilka kropel może zmienić twoje pranie, od teraz twoje ubranie, pościel może pachnieć tak jak tylko chcesz.
  sprzątanie - wlać kilka kropel dowolnego olejku zapachowego do pojemnika z wodą do mycia podłogi
  odświeżanie powietrza - umil sprzątanie pięknym zapachem dodając kilka kropel do worka w odkurzaczu lub jeżeli masz odkurzacz wodny, wkrop kilka kropelek do zbiorniczka z wodą.
  ubrania w szafie - aby zneutralizować nieprzyjemny "szafi zapach" skrop chusteczkę, kawałek ręcznika papierowego lub papieru toaletowego olejkiem i połóż ją do szafy, a w mig wypełni się przyjemnym aromatem.
  Objętość netto:
  12 ml

  Zastosowanie terapeutyczne olejków eterycznych:

  Pielęgnacja twarzy - 1 kroplę olejku, dodać do jednorazowo stosowanej porcji kosmetyku na twarz - kremu, fluidu pielęgnacyjnego lub żelu. Przed rozprowadzeniem na twarzy, olejek i kosmetyk połączyć na dłoni. Powstały preparat delikatnie wmasować w skórę, unikając kontaktu z oczami. W przypadku dostania się preparatu do oczu, przemyć je obficie wodą.
  Pielęgnacja ciała - olejek i kosmetyk do ciała (krem, balsam, żel, mleczko lub inny kosmetyk do ciała) połączyć każdorazowo w proporcjach 1- 2 krople olejku/olejków z 10 ml kosmetyku do ciała. Olejek i kosmetyk połączyć bezpośrednio przed wmasowaniem w skórę.
  Masaż relaksacyjny i pielęgnacyjny-  olejek i olej bazowy połączyć każdorazowo w proporcjach 2-3 kropli olejku/olejków z 10 ml oleju/olejów bazowych (aromaterapeutyczny preparat do masażu przygotować przed przystąpieniem do zabiegu).
  Peeling ciała - 3 łyżki sypkiego drobnego cukru lub soli, połączyć z 2 łyżkami oleju i 2-3 kroplami olejku eterycznego. Olejek można również dodać do gotowego peelingu dodając 1 kroplę olejku do każdej porcji peelingu do ciała - jednorazowo aplikowanej na skórę.
  Kąpiele - do wanny wypełnionej wodą o temp 37-38oC dodać 3-5 kropli olejku/olejków eterycznych. Dla pełnego efekt terapeutycznego i relaksacyjnego kąpieli, można dodać również 1 łyżkę miodu lub mleka, soli, oleju roślinnego (wybrany składnik/składniki dodać bezpośrednio do wody).
  Inhalacje - do naczynia wypełnionego gorącą wodą dodać 1-2 krople olejku. Głowę nakryć ręcznikiem, koniecznie zamknąć oczy. Czas zabiegu od 3 do 7 minut.
  Kominek do aromaterapii - do kominka wypełnionego zimną wodą wkroplić 3-5 kropli olejku. Naturalne olejki eteryczne 100% posiadają bardzo intensywny zapach, dlatego podczas stosowania nowego aromatu, sugerujemy wkraplanie do 3 kropli.
  EAN2010000003404

  Polecamy również

  Napisz opinię
  JAŁOWIEC - Naturalny olejek eteryczny (12ml)

  JAŁOWIEC - Naturalny olejek eteryczny (12ml)