New Olejek cytrynowy (10 ml) PROFARM Powiększ

Olejek cytrynowy (10 ml) PROFARM

08282013

PROFARM

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  Nasza cena:

  10,90 zł

  Olejek cytrynowy - aromaterapeutyczny, eteryczny, naturalny

  Aromaterapia to wyjątkowo skuteczna i niezwykle przyjemna metoda leczenia za pomocą zapachów oraz sposób na zachowanie zdrowia i urody. Opiera się na zastosowaniu leczniczych i terapeutycznych właściwości roślin z wykorzystaniem odpowiadających im olejków eterycznych. Tam, gdzie inne metody naturalne działają zbyt powolnie, OLEJKI zastępują nawet antybiotyki, a co najważniejsze: ich działanie w jednakowym stopniu obejmuje ciało, jak i duszę.
  Działanie:
  Olejek wykazuje działanie tonizujące i uspokajające, skutecznie łagodzi stany lękowe. Działa odświeżająco i stymulująco na umysł, dzięki czemu poprawia koncentrację. Posiada także właściwości antyseptyczne i delikatnie rozjaśniające skórę.
  Sposób użycia:
  masaż: 10 ml (łyżka stołowa) oleju bazowego wymieszać z 3-5 kroplami olejku,
  kąpiele: 10-15 kropli olejku na 3/4 wanny ciepłej wody,
  aromatyzacja: rozcieńczyć kilka kropel olejku w odrobinie wody i umieścić mieszankę w kominku zapachowym, zapalić świecę podgrzewającą.
  w samochodzie - nasączyć wyschniętą choinkę samochodową lub uzupełnić wkład odświeżacza powietrza; możesz również dodać kilka kropelek olejku na dywanik samochodowy zaraz pod nawiewem, a w kilka chwil twój samochód zostanie wypełniony takim zapachem jaki lubisz
  zasypianie: skropić róg poduszki olejkiem eterycznym, aby uprzyjemnić zasypianie
  odświeżanie powietrza: umil sprzątanie pięknym zapachem dodając kilka kropel do worka w odkurzaczu lub jeżeli masz odkurzacz wodny, wkrop kilka kropelek do zbiorniczka z wodą.
  Objętość netto:
  10 ml
  Składniki:
  citrus medica limonum oil, limonene, citral, linalool, geraniol
  Producent:
  Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutyczno-Kosmetycznej PROFARM
  EAN5903397000781

  Polecamy również

  Napisz opinię
  Olejek cytrynowy (10 ml) PROFARM

  Olejek cytrynowy (10 ml) PROFARM