Amulet orgonitowy - Mądrość / jasny umysł - 40 x 7 mm z rzemykiem /7124-03/ Powiększ

Amulet orgonitowy - Mądrość / jasny umysł - 40 x 7 mm z rzemykiem

07286026

Orgon Trade s.r.o.

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Tego produktu brak w magazynie


  Nasza cena:

  42,90 zł

  Amulet orgonitowy - Mądrość / Jasny umysł - z rzemykiem.

  Orgonit jest energetycznym harmonizerem i transformatorem energii z naszego otoczenia. Orgonit poprzez swój wyjątkowy skład przetwarza energię niekorzystną dla żywych istot na pozytywną dla zdrowia - korzystną witalną, energię życiową.

  Wymiary:
  40 x 7 mm
  Gdzie ulokować orgonit:
  Orgonity odblokowują negatywne promieniowanie, które emitowane jest z dołu. Oznacza to, że orgonit powinien być usytuowany jak najniżej, na poziomie podłogi. Stwarza wokół siebie pewną ochronną osłonę, dlatego powinniśmy umieścić orgonit w środku pomieszczenia, gdzie zwykle się poruszamy.
  Aby poprawić orgonitem jakość snu, postaw go pod łóżkiem lub postaw 4 mniejsze orgonity w rogach swojego łóżka.
  Orgonity kieszonkowe i w postaci wisiorków powinniśmy nosić cały czas przy sobie.
  Materiały:
  Brąz, azuryt, tygrysie oko, rzemyk skórzany.
  Zastosowanie:
  Transformuje negatywną energię w otoczeniu.
  Energetyzuje wodę - również tę, która jest zawarta w żywności.
  Neutralizuje strefy geopatyczne, w wyniku zakłóceń integralności skał powstałych w sposób naturalny (uskoki tektoniczne, radioaktywność, cieki wodne, mokradła) lub sztuczny (sieci inżynieryjne) mających niepożądane oddziaływanie na zdrowie człowieka.
  Neutralizuje i transformuje smog elektromagnetyczny tj. promieniowanie elektromagnetyczne z naszego szerszego otoczenia.

  Informacje ogólne:
  Orgon znany jest w innych kulturach jako witalna energia Qi, Chi, prana, Ki, eter, huna, energia odyczna.

  Dla naszej nowoczesnej cywilizacji orgon na nowo odkrył austriacki psychiatra i psycholog Dr. Wilhelm Reich (1897 – 1957). Chodzi o formę wolnej, wszechobecnej we wszechświecie energii, którą nazwał ORGON i stwierdził, że ta energia występuje we wszystkich żywych organizmach i w całym wszechświecie. Doszedł do przekonania, że ORGON ma kosmiczne pochodzenie i nie powstaje w organizmach, człowiek jest jedynie jego odbiornikiem. Energia orgonu ma kolor srebrny, niebieski, niebiesko-zielony lub niebiesko-szary. Na przykład, błękitne niebo jest bezpośrednim odzwierciedleniem atmosferycznego orgonu.

  Orgonit jest mieszanką żywicy organicznej i dużej liczby małych cząsteczek metalu i kryształów (kamieni leczniczych). Żywica organiczna wciąga do siebie energię pola elektromagnetycznego (promieniowania) ze swojego otoczenia, energia ta następnie odbija się od metalowych części i następuje jej przyspieszenie, dzięki czemu dokonuje się oczyszczenie i wraca do otoczenia już jako witalna i korzystna dla zdrowia energia, wzbogacana o wibrację kamieni leczniczych, które zawarte są w orgonicie dla zwiększenia jego skuteczności.

  Orgonit neutralizuje i transformuje smog elektromagnetyczny tj. promieniowanie elektromagnetyczne z naszego szerszego otoczenia. Najbardziej zanieczyszczają smogiem elektromagnetycznym nasze środowisko naturalne systemy radarowe - radary meteorologiczne. Negatywny wpływ na żywe organizmy mają również stacje przekaźnikowe telefonni komórkowej.

  Orgonity nie potrzebują zewnętrznego źródła zasilania, dzięki czemu mogą być stosowane praktycznie wszędzie. Podarujcie sobie więcej życiowej energii z orgonitu.
  EAN2017660157812

  Polecamy również

  Napisz opinię
  Amulet orgonitowy - Mądrość / jasny umysł - 40 x 7 mm z rzemykiem

  Amulet orgonitowy - Mądrość / jasny umysł - 40 x 7 mm z rzemykiem

  Brak tej pozycji na stanie.

  Specjalnie dla Ciebie proponujemy:

  • 42,90 zł W magazynie

   Amulet orgonitowy - Prosperita - z rzemykiem.Orgonit jest energetycznym harmonizerem i transformatorem energii z naszego otoczenia. Orgonit poprzez swój wyjątkowy skład przetwarza energię niekorzystną dla żywych istot na pozytywną dla zdrowia - korzystną witalną, energię życiową.Wymiary:40 x 7 mmGdzie ulokować orgonit:Orgonity odblokowują negatywne promieniowanie, które emitowane jest z dołu. Oznacza to, że orgonit powinien być usytuowany jak najniżej, na poziomie podłogi....

   42,90 zł
   W magazynie
  • 141,00 zł W magazynie

   Orgonitowa kula z tygrysim okiem i symbolem Drzewo ŻyciaOrgon oznacza energię życiową (chi, eter lub prana). Orgonit to kompozycja kryształu, żywicy i metalu. Chroni przed szkodliwym promieniowaniem (elektromagnetycznym) i innymi zanieczyszczeniami energetycznymi. Orgonit działa ogólnie odprężająco i korzystnie wpływa na zdrowie fizyczne i duchowe. Kula orgonitowa została stworzona, aby zrównoważyć pola energetyczne w twoim mieszkaniu lub miejscu pracy. Aby aktywować kulę orgonitu do swojej aury, trzymaj ją w dłoniach przez co...

   141,00 zł
   W magazynie
  • 34,00 zł W magazynie

   Quantum Shield - Nano Technology Tarcza Kwantowa - antyradiator neutralizujący promieniowanie elektromagnetyczne telefonu komórkowego. Tarcza generuje 1700- 1900 jonów ujemnych ! Funkcja: Tarcza Kwantowa ochrania przed promieniowaniem elektromagnetycznym, jest wykonana z silikonu i naturalnych minerałów turmalin, german i specjalny układ kryształów. Neutralizuje negatywne promieniowanie telefonu komórkowego na ludzkie ciało i mózg o 96,43 %. Przedłuża żywotność akumulatora dwa lub trzy razy....

   34,00 zł
   W magazynie