Sekrety wiecznie młodych kobiet. Powiększ

Sekrety wiecznie młodych kobiet.

010011063

Autor: dr Christiane Northrup

Wydawnictwo Vital

Goddesses Never Age: The Secret Prescription for Radiance, V

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Zobacz ebooka 31,18 zł

Książka

Cena katalogowa:

49,40 zł

Nasza cena:

41,99 zł

Bestsellerowa autorka New York Timesa udowadnia, że mamy w sobie wszystko, czego potrzebujemy, by starzenie nie wiązało się z pogarszaniem się stanu zdrowia, wyglądu i życia seksualnego. W tej książce połączyła ona osobiste doświadczenia i ćwiczenia praktyczne z najnowszymi badaniami naukowymi. Teraz Ty również zrozumiesz konieczność rezygnacji z przetworzonej żywności, uwolnisz zablokowane emocje i zaakceptujesz swoją zmysłowość. Poprzez wyjaśnienie, że stan zdrowia w znacznie większym stopniu dyktowany jest przekonaniami aniżeli biologią, doktor Northrup instruuje, w jaki sposób zachować wysoki standard wszystkich sfer codzienności – od zawodowej po intymną. Żyjemy coraz dłużej, a teraz pojawiła się szansa na drugą młodość.

Na piękno nigdy nie jest za późno.

EAN9788364278884
ISBN978-83-64278-88-4
Rok wydania2016
Numer wydania1
Format16,5 x 24 cm
Ilość stron420
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2016-02-05

Książka pełna energii i dobrego zdrowia

Ta książka jest naprawdę super. W końcu ktoś rozprawił się z mitem, że kobieta w określonym wieku nie może być atrakcyjna i pełna sił witalnych. Sama jestem już w okresie przekwitania i dowiedziałam się z niej, jak zachować wigor i energię. Jak patrzę na swojego męża smucę się tylko, że nie napisano jeszcze podobnej książki dla mężczyzn.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.

Napisz opinię

Napisz opinię
Sekrety wiecznie młodych kobiet.

Sekrety wiecznie młodych kobiet.

Autorka udowadnia, że mamy w sobie wszystko, czego potrzebujemy, by starzenie nie wiązało się z pogarszaniem się stanu zdrowia, wyglądu i życia seksualnego.