Obniżona cena! Sekrety wiecznie m odych kobiet Powiększ

Sekrety wiecznie młodych kobiet. Boginie nigdy się nie starzeją

01558122

Autor: Christiane Northrup

Wydawnictwo Vital

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Zobacz ebooka 33,92 zł

Książka

-49%

Cena katalogowa:

49,40 zł

Nasza cena:

25,19 zł

Bestsellerowa autorka New York Timesa udowadnia, że mamy w sobie wszystko, czego potrzebujemy, by starzenie nie wiązało się z pogarszaniem się stanu zdrowia, wyglądu i życia seksualnego. W tej książce połączyła ona osobiste doświadczenia i ćwiczenia praktyczne z najnowszymi badaniami naukowymi. Teraz Ty również zrozumiesz konieczność rezygnacji z przetworzonej żywności, uwolnisz zablokowane emocje i zaakceptujesz swoją zmysłowość. Poprzez wyjaśnienie, że stan zdrowia w znacznie większym stopniu dyktowany jest przekonaniami aniżeli biologią, doktor Northrup instruuje, w jaki sposób zachować wysoki standard wszystkich sfer codzienności – od zawodowej po intymną. Żyjemy coraz dłużej, a teraz pojawiła się szansa na drugą młodość. Na piękno nigdy nie jest za późno.

EAN9788364278884
ISBN978-83-64278-88-4
Rok wydania2015
Numer wydaniaI
Format16,5 x 24 cm
Ilość stron420
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2016-02-05

Książka pełna energii i dobrego zdrowia

Ta książka jest naprawdę super. W końcu ktoś rozprawił się z mitem, że kobieta w określonym wieku nie może być atrakcyjna i pełna sił witalnych. Sama jestem już w okresie przekwitania i dowiedziałam się z niej, jak zachować wigor i energię. Jak patrzę na swojego męża smucę się tylko, że nie napisano jeszcze podobnej książki dla mężczyzn.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.

Napisz opinię

Napisz opinię
Sekrety wiecznie młodych kobiet. Boginie nigdy się nie starzeją

Sekrety wiecznie młodych kobiet. Boginie nigdy się nie starzeją

Autorka udowadnia, że mamy w sobie wszystko, czego potrzebujemy, by starzenie nie wiązało się z pogarszaniem się stanu zdrowia, wyglądu i życia seksualnego.