Witamina B17 wyd2 vital Powiększ

Witamina B17 lekarstwo na raka. Poradnik pacjenta

01555024

Autor: Peter Kern

Wydawnictwo Vital

Krebs bekämpfen mit Vitamin B17. Vorbeugen und Heilen mit Nitrilen aus Aprikosenkernen

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Cena katalogowa:

29,20 zł

Nasza cena:

24,90 zł

Liczba zachorowań na nowotwory wzrasta. Nadal jesteśmy bezsilni wobec tej groźnej choroby i często pozostaje nam liczyć tylko na cud. A co jeśli lek na raka został już dawno odkryty i dostępny jest dla każdego? W dodatku jest tani i naturalny? To witamina B17 inaczej amigdalina. Odkryli ją amerykańscy lekarze z dr. Krebsem na czele i udowodnili, że rak jest chorobą wynikającą z jej niedoboru. Znajduje się ona m.in. w pestkach moreli, brzoskwiń, czy śliwek. Dzięki niej jesteśmy w stanie zapobiec rozwojowi raka a nawet pokonać tę groźną chorobę. W tej książce dowiesz się wszystkiego na temat witaminy B17 i jej praktycznego zastosowania. Znajdziesz nie tylko zalecenia dietetyczne, ale również listę odpowiednich produktów zawierających amigdalinę. Wylecz raka z pomocą witaminy B17.

EAN9788364278341
ISBN978-83-64278-34-1
Rok wydania2017
Numer wydaniaIII
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron164
Oprawamiękka

Patronat medialny

Opinie

Oceń 
2013-06-09

Z roku na rok co raz więcej osób choruje na raka, jest to choroba, która może dotknąć każdego z nas, lub z naszych najbliższych. W gazetach, telewizji, internecie pojawia się co raz więcej informacji o nowotworach, na co zwrócić szczególną uwagę, żeby częściej się badać, dlatego z wielką ciekawością sięgnęłam po książkę „Witamina B17”.

Peter Kern - terapeuta medycyny naturalnej, sam zainteresował się tą witaminą, kiedy jeden z członków jego rodziny zachorował na tą chorobę. I jak twierdzi: „niewiele innych środków, stosowanych w biologicznej terapii chorób nowotworowych, wywołało tyle kontrowersji, a nawet gorzkich kłótni, co właśnie ta substancja, znana pod różnymi nazwami, takimi jak: letril, witamina B17 czy amigdalina.”

„Witamina B17” to poradnik pacjenta, który zawiera wiele faktów dotyczących tego, co to jest rak i jak powstaje, oraz informacji na temat witaminy B17, znanej pod różnymi nazwami. W końcu żeby zapobiegać czy leczyć, trzeba wiedzieć w co uderzyć. Do dziś wiele ludów, np. Karakorum, choć żyją w całkowitej nieświadomości i niewiedzy chemii, toksykologii czy fizjologii, to nie chorują na tą chorobę, ale dzięki temu, że nie zatracili instynktu i nie odwrócili się od naturalnego jedzenia.

„Gdy ludzie opuszczają swoje pierwotne plemiona, właściwie wolne od problemu chorób nowotworowych i przeprowadzają się do miast, wzrasta wśród nich odsetek zachorowań na raka tak szybko, jak tylko zamieniają swoją dietę, bogatą w nitryle, na zachodnie menu. Wówczas wśród nich, jak i w przypadku innych populacji cywilizowanych, zachorowalność na raka wzrasta do 20, a nawet 25 procent”.

Peter Kern w swojej książce zawarł wszystkie istotne dane dotyczące amigdaliny i jej zastosowania. Dowiemy się tego jak zapobiegać nowotworom, co zawiera najwięcej tej substancji. Poznamy najnowsze odkrycia, dotyczące tej witaminy. Bo choć wielu uważa, że to „niepoważny środek cudotwórczy" to jednak w wielu krajach jest ona dodatkowo stosowana w terapiach leczenia nowotworów. Co raz więcej osób interesuje się jej właściwościami i co raz więcej jest prowadzonych badań, które mają potwierdzić jej właściwości.

Książka choć zawiera wiele naukowych twierdzeń, danych, to napisana jest tak, by każdy laik ją zrozumiał. I nie ma tu „lania wody”, autor skupia się na konkretnych i potwierdzonych informacjach. Dlatego polecam, warto wiedzieć i zapobiegać!!!

 • 3 z 3 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2013-05-22

Wynalezienie skutecznego lekarstwa na raka to jedno z poważniejszych zagadnień medycyny. Rocznie na nowotwór zapada mnóstwo ludzi, a jeszcze więcej umiera. Medycyna medycyną, ale gdyby spróbować metod niekonwencjonalnych, czyli medycyny naturalnej?
O witaminie B17 słyszałam już nie raz, kiedyś chodziły słuchy, że jest trucizną, teraz została uznana ze lekarstwo. Można ją znaleźć w pestkach wielu owoców, a słyszy się także, że jest witaminą młodości. Peter Kern jako terapeuta zajmujący się medycyną naturalną napisał książkę, w której porusza problem raka i tego, jak można go leczyć za pomocą amigdaliny. Z pewnością jest to pozycja ciekawa i interesująca, która przedstawia wiele statystyk, faktów naukowych i nieco historii choroby oraz samej witaminy B17. Na końcu są też umieszczone najbardziej aktualne odkrycia w owej dziedzinie.
Na okładce widnieje napis „Poradnik pacjenta”. Mogłabym z tym nieco polemizować, ponieważ autor posługuje się w wielu momentach specjalistycznym i naukowym słownictwem, i o ile dla mnie było to całkowicie zrozumiałe, bo po prostu się na tym znam, tak nie jestem do końca przekonana, czy każdy będzie w stanie to w pełni zrozumieć. Przeczyta, bo przeczyta, ale wiele rzeczy może wydać mu się obcych i nic nie wniesie do jego dotychczasowej wiedzy. Chociaż z drugiej strony, najważniejsze informacje odnośnie leczenia nowotworów za pomocą amigdaliny są w pełni jasne i klarowne.
Plusem z pewnością jest dobre dopracowanie książki a także to, że zawiera w sobie wiele informacji. Autor pisze w sposób ścisły i zwięzły na dany temat i od niego nie odchodzi. Dobrą rzeczą jest zamieszczenie w niej schematów i tabelek, w których znajdziemy produkty bogate w amigdalinę, a co więcej, znajdują się tu również pewne drobne sugestie odnośnie naszej diety. Taki miły dodatek to tej całej naukowej analizy i przedstawienia witaminy, która podobno jest skuteczna w walce z rakiem. Po lekturze tej książki faktycznie możemy w to uwierzyć, bo w końcu nauka nie kłamie, prawda?
Osobiście książkę polecam, bardzo mądra pozycja, której warto poświęcić chwilę i może nawet zastosować się do rad w niej zwartych. Dałam tę książkę do przeczytania również mojej mamie, która całkowicie popiera moje zdanie, a co więcej! Obie codziennie zajadamy pestki z moreli, więc technikę stosujemy. Nie bądźcie przerażeni tym, że jest tu sporo naukowego języka, bo jestem przekonana, że najważniejsze informacje i tak same zapadną Wam w pamięć. Kto wie, może witamina B17 okaże się nadzieją ludzkości na wyleczenie nowotworów.

  Oceń 
  2013-05-21

  Jestem lekarzem z dwudziestoletnim stażem. Sam stosuję amigdalinę u siebie i swoich bliskich i jestem przekonany, że uchroni to nas przed rakiem. Czemu nie podpiszę tego tekstu pełnym imieniem i nazwiskiem? Ponieważ wiem jak skostniałe poglądy ma nasze środowisko lekarskie. Niczym profesorowie z kultowego "Znachora" piętnują każdego, kto pomaga w sposób dla nich niezrozumiały. Czasy się zmieniły, a metody pozostają te same. Dobrze, że ta książka przerywa zmowę milczenia i wychodzi z założenia, że jeśli coś jest skuteczne, nie musi być jednocześnie akceptowane przez wszystkich. Ale Ci, którzy dadzą się do witaminy B17 przekonać, zyskają coś dużo cenniejszego niż szerokie horyzonty - zyskają zdrowie.


   + więcej opini - mniej opini

   Napisz opinię

   Napisz opinię
   Witamina B17 lekarstwo na raka. Poradnik pacjenta

   Witamina B17 lekarstwo na raka. Poradnik pacjenta

   Dzięki zawartej w brzoskwiniach witaminie jesteśmy w stanie zapobiec rozwojowi raka a nawet pokonać tę groźną chorobę.