Obniżona cena! Kwantowa rzeczywistość. Naukowe wyjaśnienie zjawisk nadprzyrodzonych Powiększ

Kwantowa rzeczywistość. Naukowe wyjaśnienie zjawisk nadprzyrodzonych

01001977

Autor: dr Danuta Adamska-Rutkowska Danuta Dudzik

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


Zobacz ebooka 27,18 zł

Książka

-28%

Cena katalogowa:

44,40 zł

Nasza cena:

31,97 zł

Czym jest rzeczywistość? Najnowsze badania dowodzą, że to co widzimy i możemy dotknąć już nie wystarcza aby określić materię. Współczesna fizyka kwantowa udowadnia, że rzeczywistość ma wiele wymiarów i jest zupełnie inna niż nam się wydaje. Autorki, w oparciu o badania naukowe, szczegółowo analizują bilokację, czyli przebywania w dwóch różnych miejscach równocześnie. Relacjonują własne doznania z miejsc, w których nie mogły przebywać fizycznie, a jedynie wykorzystując to zjawisko. Definiują alternatywne rzeczywistości oraz wyjaśniają czym jest świadomość, podświadomość i nadświadomość jako czynniki wpływające na obraz i interpretację otaczającego nas świata. Opisują zjawiska paranormalne oraz ich związek z funkcjonowaniem mózgu człowieka. Doświadcz nowej rzeczywistości.

EAN 9788373779044
ISBN 978-83-7377-904-4
Rok wydania 2018
Numer wydania 3
Format 14,5 x 20,5 cm
Ilość stron 400
Oprawa miękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2015-01-19

Konieczna lektura

Cóż tu dużo mówić - świetna lektura. Niesamowite przypadki i przeżycia pani Dudzik, o jakich wcześniej nie słyszałem nigdy plus ogromna wiedza pani doktor sprawiają, że to lektura obowiązkowa dla wszystkich ludzi o otwartym umyśle.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2015-09-08

Ciekawa lektura, porusza tematy nie podejmowane jeszcze oficjaln

Szkoda że pani Danuta nie poruszyła tutaj tematu snów, deja vu i ich możliwego związku z tematem książki.

Oceń 
2015-02-04

Odważna kobieta pani Dudzik

Niesamowite doświadczenia. Czyta się jednym tchem pomijając naukowe wywody, bo są nie do strawienia.

Oceń 
2015-01-19

Godne uwagi

Historie opisane w tej książce są tak niezwykłe, że dla nich samych warto tą publikację pochwalić. I fajnie, że wreszcie polscy autorzy! Pani Adamska-Rutkowska napisała w tej książce tyle faktów, co Gregg Bradden pisze w kilkunastu...

Oceń 
2015-01-08

Przekroczyć granice

Od wielu lat ciekawią mnie zjawiska parapsychiczne. Czytam książki na ten temat i zawsze zadziwia mnie fakt, że ludzie z różnych stron świata mają takie same doświadczenia. Muszą więc one mieć wspólny mianownik, czyli rzeczywistość, której nie potrafimy dostrzec naszym wzrokiem. Jednak są ludzie obdarzeni zmysłami, dzięki którym są w stanie przekraczać granice między światami, pokonać barierę ciała i wiele innych rzeczy. W tej książce są również zaprezentowane bardzo ciekawe naukowe wyjaśnienia i eksperymenty naukowców z różnych krajów.


+ więcej opini - mniej opini

Napisz opinię

Napisz opinię

Kwantowa rzeczywistość. Naukowe wyjaśnienie zjawisk nadprzyrodzonych

Kwantowa rzeczywistość. Naukowe wyjaśnienie zjawisk nadprzyrodzonych

W książce otrzymasz wyjaśńienie czym jest rzeczywistość, zjawisko bilokacji, czym jest świadomość oraz poznasz strukturę Wszechświata.