Naszyjnik na sznurku "Grot strzały" AMERICAN INDIAN Powiększ

Naszyjnik na sznurku "Grot strzały" AMERICAN INDIAN

14250105

SPERKY

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  Nasza cena:

  18,90 zł

  Grot strzały - talizman ochronny

  Naszyjnik składa się z mocnego, woskowanego czarnego sznurka o regulowanej długości, który ozdobiony jest lśniącym wisiorkiem ze stopu cyny w kolorze srebrnym.
  Wisiorek ma postać grota indiańskiej strzały z parą nacięć na krawędziach bocznych. Na górze i w środkowej części zawieszki znajdują się czarne wycięcia w kształcie litery V i kratki. Z tyłu zawieszki jest wycięcie w kształcie "V".
  Wymiary zawieszki:
  1,9 x 4,7 cm (szerokość x wysokość)
  Długość sznurka:
  Od 44 do 88 cm
  Zastosowany metal:
  Stop cyny
  Grot strzały:
  Wśród rdzennych Amerykanów strzała jest symbolem polowania i talizmanem ochronnym. Pomaga w zapewnieniu bezpieczeństwa i pożywienia rodzinie. Strzała jest symbolem szybkości, ruchu, dynamicznych zmian. Reprezentuje też odwagę, osiąganie swoich celów przez przezwyciężenie wszystkich trudności. Traktowana jest jako metafora życia – najpierw musisz pociągnąć strzałę do tyłu by wystrzeliła do przodu, tak samo z życiem – najpierw problemy ciągną cię do tyłu, by potem wystrzelić i zostać szczęśliwym człowiekiem. Strzała kojarzona jest też z miłością, jak strzała Kupidyna, bo ludzie przyciągają się do siebie i się zakochują. Jest również uważana za męski atrybut siły, władzy i poczucia kierunku. Sam grot jest esencją wszystkich przypisywanych atrybutów strzały, a jego ostry czubek - punktem kumulującym największą moc.
  EAN2017660143389

  Polecamy również

  Napisz opinię
  Naszyjnik na sznurku "Grot strzały" AMERICAN INDIAN

  Naszyjnik na sznurku "Grot strzały" AMERICAN INDIAN