Obniżona cena! tradycyjne modlitwy terapeutyczne Powiększ

Tradycyjne modlitwy terapeutyczne. Praktyczny przewodnik

01558118

Autor: Monika Herz

Studio Astropsychologii

Alte Heilgebete: Gesundheit für Körper und Geist

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Zobacz ebooka 20,57 zł

Książka

-49%

Cena katalogowa:

29,20 zł

Nasza cena:

14,89 zł

Modlitwy mają ogromną moc sprawczą. Stanowią potężne narzędzia, które przekazywane z pokolenia na pokolenie, często z zachowaniem tajemnicy, uzdrawiają, odwracają uroki i odmieniają życie. Do dziś stanowią one jeden z najważniejszych filarów medycyny ludowej. W tej książce udostępnia rytuały, dzięki którym złagodzisz ból i uaktywnisz siłę samoleczenia. Pomożesz zarówno sobie, jak i innym osobom. Poznasz modlitwę, która zdoła uleczyć choroby serca, złagodzić gorączkę czy schorzenia skórne. Nauczysz się też dziękować za wszelkie łaski otrzymane podczas uzdrawiania. Dzięki wskazówkom Autorki będziesz wiedział jak wybrać odpowiednie miejsce do modlitwy, jak ją wypowiadać i na czym się skupić przy jej odmawianiu. Ponadczasowy sposób na zdrowie ciała i duszy.

EAN9788373777811
ISBN978-83-7377-781-1
Rok wydania2016
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron128
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2016-12-18

Skuteczne modlitwy

Monika Herz napisała książkę, która jest praktycznym przewodnikiem po modlitwach. Przekonuje, że modlitwa ma niezwykłą moc przywracania równowagi w naszym życiu, uzdrawiania, ochronną, wspierającą i uspokajającą. Jest ona obecna w naszym życiu przy różnych okolicznościach, lecz niewiele o niej wiemy. Okazuje się, że z jej pomocą możemy uzdrawiać siebie, swoich najbliższych, zwierzęta ale też relacje międzyludzkie, sytuacje życiowe, z którymi mamy problem. Nie musimy udawać się do świątyni lecz usiąść w ciszy, w ulubionym swoim zakątku, skoncentrować się, wzbudzić pozytywne wibracje i intencję. Książka nie jest gruba, lecz zawiera istostne informacje i uczy jak się modlić skutecznie. Polecam!

Recenzja na moim blogu: http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2016/12/297-tradycyjne-modlitwy-terapeutyczne.html

  Oceń 
  2016-09-15

  Wspaniała.

  Zachwyciła mnie ta piękna książka. Przypomniała mi czasy, kiedy moja babcia była takim miejscowym uzdrawiaczem. Przychodzili do niej ludzie z różnymi problemami, a ona zawsze wiedziała jak im pomóc. Byłam za mała aby to zrozumieć, a teraz bardzo żałuję, że nie spisałam jej wiedzy i nie nauczyłam się modlitw. Niestety, umarły razem z nią. Dobrze, że z takich książek jak ta, możemy tę wiedzę odzyskać.


   + więcej opini - mniej opini

   Napisz opinię

   Napisz opinię
   Tradycyjne modlitwy terapeutyczne. Praktyczny przewodnik

   Tradycyjne modlitwy terapeutyczne. Praktyczny przewodnik

   Modlitwy stanowią potężne narzędzia, które przekazywane z pokolenia na pokolenie, często z zachowaniem tajemnicy, uzdrawiają, odwracają uroki i odmieniają życie.