Obniżona cena! Tradycyjne modlitwy terapeutyczne Powiększ

Tradycyjne modlitwy terapeutyczne

010011123

Autor: Monika Herz

Studio Astropsychologii

Alte Heilgebete: Gesundheit für Körper und Geist

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


Zobacz ebooka 17,36 zł

Książka

-25%

Cena katalogowa:

29,20 zł

Nasza cena:

21,90 zł

Modlitwy mają ogromną moc sprawczą. Stanowią potężne narzędzia, które przekazywane z pokolenia na pokolenie, często z zachowaniem tajemnicy, uzdrawiają, odwracają uroki i odmieniają życie. Do dziś stanowią one jeden z najważniejszych filarów medycyny ludowej. W tej książce udostępnia rytuały, dzięki którym złagodzisz ból i uaktywnisz siłę samoleczenia. Pomożesz zarówno sobie, jak i innym osobom. Poznasz modlitwę, która zdoła uleczyć choroby serca, złagodzić gorączkę czy schorzenia skórne. Nauczysz się też dziękować za wszelkie łaski otrzymane podczas uzdrawiania. Dzięki wskazówkom Autorki będziesz wiedział jak wybrać odpowiednie miejsce do modlitwy, jak ją wypowiadać i na czym się skupić przy jej odmawianiu.

Ponadczasowy sposób na zdrowie ciała i duszy.
EAN 9788373777811
ISBN 978-83-7377-781-1
Rok wydania 2016
Numer wydania 1
Format 14,5 x 20,5 cm
Ilość stron 124
Oprawa Miękka

Patronat medialny

Polecamy również

W pakiecie taniej

Opinie

Oceń 
2016-12-18

Skuteczne modlitwy

Monika Herz napisała książkę, która jest praktycznym przewodnikiem po modlitwach. Przekonuje, że modlitwa ma niezwykłą moc przywracania równowagi w naszym życiu, uzdrawiania, ochronną, wspierającą i uspokajającą. Jest ona obecna w naszym życiu przy różnych okolicznościach, lecz niewiele o niej wiemy. Okazuje się, że z jej pomocą możemy uzdrawiać siebie, swoich najbliższych, zwierzęta ale też relacje międzyludzkie, sytuacje życiowe, z którymi mamy problem. Nie musimy udawać się do świątyni lecz usiąść w ciszy, w ulubionym swoim zakątku, skoncentrować się, wzbudzić pozytywne wibracje i intencję. Książka nie jest gruba, lecz zawiera istostne informacje i uczy jak się modlić skutecznie. Polecam!

Recenzja na moim blogu: http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2016/12/297-tradycyjne-modlitwy-terapeutyczne.html

Oceń 
2016-09-15

Wspaniała.

Zachwyciła mnie ta piękna książka. Przypomniała mi czasy, kiedy moja babcia była takim miejscowym uzdrawiaczem. Przychodzili do niej ludzie z różnymi problemami, a ona zawsze wiedziała jak im pomóc. Byłam za mała aby to zrozumieć, a teraz bardzo żałuję, że nie spisałam jej wiedzy i nie nauczyłam się modlitw. Niestety, umarły razem z nią. Dobrze, że z takich książek jak ta, możemy tę wiedzę odzyskać.


+ więcej opini - mniej opini

Napisz opinię

Napisz opinię

Tradycyjne modlitwy terapeutyczne

Tradycyjne modlitwy terapeutyczne

Modlitwy stanowią potężne narzędzia, które przekazywane z pokolenia na pokolenie, często z zachowaniem tajemnicy, uzdrawiają, odwracają uroki i odmieniają życie.