Obniżona cena! energia do kwadratu Powiększ

Energia do kwadratu. Dziewięć eksperymentów udowadniających wpływ umysłu na materię

01001931

Autor: Pam Grout

Studio Astropsychologii

E-Squared: Nine Do-It-Yourself Energy Experiments That Prove

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-28%

Cena katalogowa:

34,30 zł

Nasza cena:

24,70 zł

Autorka tego bestselleru New York Timesa udowadnia, że rzeczywistość poddaje się sile woli, a Ty możesz swobodnie kształtować życie za pomocą umysłu. Potwierdza to dziewięć eksperymentów, które możesz samodzielnie wykonać. Dzięki nim przekonasz się, że zasady duchowe są tak samo pewne jak grawitacja i tak stałe jak prawa Newtona. Autorka udowadnia, że istnieje niewidzialna energetyczna siła, będąca w rzeczywistości polem nieskończonych możliwości. Ty oddziałujesz na to pole i możesz z niego czerpać wedle swoich wierzeń i oczekiwań. Kiedy to sobie uświadomisz, wszechświat udostępni Ci swoje nieograniczone zasoby. Wszystko, czego będziesz oczekiwał, zamanifestuje się w Twoim życiu. Twój umysł kształtuje Twoją rzeczywistość.

EAN9788373776616
ISBN978-83-7377-661-6
Rok wydania2014
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron184
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2014-12-09

Polecam

Świetna książka. Autorka udowadnia kilka ciekawych tez, ale nie musimy wierzyć jej na słowo. Pod koniec każdego rozdziału jest opis eksperymentu, który możemy zrobić sami. Sprawdziłam... Działa! Polecam, ciekawa książka nawet dla zaawansowanych w dziedzinie prawa przyciągania i ezoteryki :)

  • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2014-08-03

Siła eksperymentu

Sięgając po tę książkę obawiałam się długich i nudnych opisów eksperymentów z fizyki kwantowej, suchych danych o wynikach i wyciągniętych wnioskach. Tymczasem publikacja okazała się niezmiernie ciekawa, inspirująca, zachęcająca do własnych poszukiwań. Napisana lekkim, swobodnym językiem, z ogromnym poczuciem humoru. Autorka opowiada o sobie, swoich doświadczeniach z utartymi schematami, doktrynami i przekonuje, że możemy żyć tak jak chcemy. Swoim optymizmem zaraża i sprawia, że treść jest łatwa do zrozumienia nawet dla laików.

Recenzja pochodzi z mojego bloga: http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2014/08/109-energia-do-kwadratu.html

  • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2014-05-30

Nowe podejście do fizyki.

Mówisz: fizyka, słyszę: nudy. Autorka tej książki udowodniła jednak, że nie zawsze musi tak być. Wszystko za sprawą lekkiego pióra, dzięki któremu publikacja wciąga również osoby, które mają alergię na nauki ścisłe. Może dzieje się tak, ponieważ książki Pani Grout nie jest akademickim bełkotem, ale w pełni zrozumiałym poradnikiem mającym na celu udowodnić każdemu z nas, że to nasze myśli kreują świat, a nie odwrotnie. Robi to nie tylko przekonująco, ale i lekko. I co tu dużo mówić – skoro mnie przekonała, Ciebie również przeciągnie na stronę osób wierzących w moc własnego umysłu.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.

+ więcej opini - mniej opini

Napisz opinię

Napisz opinię
Energia do kwadratu. Dziewięć eksperymentów udowadniających wpływ umysłu na materię

Energia do kwadratu. Dziewięć eksperymentów udowadniających wpływ umysłu na materię

Twój umysł kształtuje Twoją rzeczywistość.