Obniżona cena! Wylecz cukrzyc Powiększ

Wylecz cukrzycę. Rewolucyjny program żywieniowy zapobiegający chorobie i cofający jej skutki

01001944

Autor: Joel Fuhrman

Wydawnictwo Vital

The End of Diabetes: The Eat to Live Plan to Prevent and Reverse Diabetes

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-28%

Cena katalogowa:

39,90 zł

Nasza cena:

28,73 zł

Cukrzycę można wyleczyć, a wszelkie towarzyszące jej schorzenia wyeliminować. Tak naprawdę większość chorych na cukrzycę może w bardzo prosty sposób całkowicie odzyskać zdrowie i ograniczyć przyjmowanie leków. Dyplomowany lekarz medycyny oraz autor bestselleru „Superodporność” prezentuje prosty plan żywieniowy umożliwiający wyeliminowanie skoków cukru, ograniczenie ilości przyjmowanej insuliny lub nawet całkowite jej odstawienie, uzyskanie prawidłowej wagi ciała, wydłużenie długości życia oraz uniknięcie problemów zdrowotnych. Jest on skuteczny zarówno w przypadku cukrzycy typu 1 jak i typu 2. Dowodzi tego ponad dziesięć tysięcy pacjentów doktora Fuhrmana wyleczonych w przeciągu jego dwudziestoletniej praktyki lekarskiej. Nastał kres cukrzycy!

EAN9788364278259
ISBN978-83-64278-25-9
Rok wydania2019
Numer wydaniaV
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron344
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2014-08-07

Cukrzyca to nie wyrok

Cukrzyca to nie wyrok, ale jednak stanowi ona dożywotni znaczek obniżonych możliwości zdrowotnych organizmu. Wiążą się z nią liczne problemy zdrowotne, włączając w to ślepotę, której – nie ukrywam – panicznie się bałam. Zmieniła ona moje życie i sądziłam, że zrobiła to już na zawsze . Nie wiedziałam, że ten pozornie dożywotni balast zdejmie mi z pleców dr Fuhrman. Teraz raduję się każdym dniem wolności od cukrzycy. I Wam polecam to samo!

 • 2 z 2 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2014-08-28

Sposób na cukrzycę

Cukrzyca jest uważana za chorobę, z którą żyje się do końca życia. Jej "leczenie" polega na pilnowaniu diety, kontrolowaniu poziomu glukozy, badaniach kontrolnych, przyjmowaniu leków i insuliny. Większość osób niewiele wie na jej temat i są przekonani, że robią wszystko, by zachować dobre zdrowie. Tymczasem choroba coraz bardziej się pogłębia, zaostrzają się jej symptomy co prowadzi do przedwczesnego starzenia się organizmu i śmierci. Leki zapisywane przez lekarzy mają zły wpływ na trzustkę, zwiększają masę ciała i w efekcie pogarszają stan zdrowia. Dr Furman uważa, że większość chorych na cukrzycę typu 1 i 2 może w bardzo prosty sposób może poprawić swoje zdrowie i na długo zachować dobrą kondycję. W książce pt. "Wyleczyć Cukrzycę" podpowiada jak zapobiegać, leczyć i odżywiać się, by złagodzić dolegliwości i uaktywnić uzdrawiające mechanizmy organizmu.

Cała recenzja na moim blogu: http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2014/08/114-wylecz-cukrzyce.html


  + więcej opini - mniej opini

  Napisz opinię

  Napisz opinię
  Wylecz cukrzycę. Rewolucyjny program żywieniowy zapobiegający chorobie i cofający jej skutki

  Wylecz cukrzycę. Rewolucyjny program żywieniowy zapobiegający chorobie i cofający jej skutki

  Z książki poznamy prosty plan żywieniowy umożliwiający wyeliminowanie skoków cukru.