Naszyjnik na sznurku CELTIC - Węzeł celtycki w sercu Powiększ

Naszyjnik na sznurku CELTIC - Węzeł celtycki w sercu

14250017

SPERKY

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  Nasza cena:

  18,90 zł

  Węzeł celtycki w sercu - talizman ochronny

  Naszyjnik składa się z mocnego, woskowanego czarnego sznurka o regulowanej długości, który ozdobiony jest lśniącym wisiorkiem ze stopu cyny w kolorze srebrnym.
  Zawieszka ma postać węzła celtyckiego, który jest przepleciony z obrysem symetrycznego serca, w zagięciach ozdobionego czarnym kolorem.
  Wymiary zawieszki:
  2,5 x 2,7 cm (szerokość x wysokość)
  Długość sznurka:
  Od 44 do 88 cm
  Zastosowany metal:
  Stop cyny
  Symbolika:
  Sztuka robienia węzłów celtyckich pozostała tajemnicą przez ponad tysiąc lat. Przekonania religijne narodów celtyckich są przedstawione symboliką, którą znajdujemy w ich rękopisach, pracach z kamienia i metalu oraz w biżuterii. Przeplatane wzory w postaci nieprzerwanych linii przedstawiają wędrówkę człowieka przez życie i jego związek z otaczającym go światem i wszystkimi istotami żywymi. Skomplikowane piękno i mistrzostwo osiągnięte przez starożytnych celtyckich artystów są inspiracją tej serii ręcznie wykonanej biżuterii ze stopu cyny.

  Natomiast serce w większości kultur było synonimem miłości, miłosierdzia i współczucia, radości i... smutku. Było również w wielu religiach symbolem sumienia i odwagi moralnej, źródłem oświecenia duchowego, prawdy i inteligencji.
  EAN

  Polecamy również

  Napisz opinię
  Naszyjnik na sznurku CELTIC - Węzeł celtycki w sercu

  Naszyjnik na sznurku CELTIC - Węzeł celtycki w sercu