Obniżona cena! Jak wykorzystać uzdrawiającą energię Ziemi. Praktyczne rytuały, medytacje, mądrość serca, energia drzew Powiększ

(Ebook) Jak wykorzystać uzdrawiającą energię Ziemi. Praktyczne rytuały, medytacje, mądrość serca, energia drzew

010011502E

Autor: Glennie Kindred

Studio Astropsychologii

24 godziny


  Zobacz książkę 32,11 zł

  Ebook

  -15%

  Cena katalogowa:

  44,40 zł

  Nasza cena:

  37,74 zł

  Glennie Kindred jest autorką kilkunastu książek o mądrości Ziemi, rodzimych roślinach i drzewach. W tej książce opisuje cykle roku, czyli równonoc, przesilenie, fazy Księżyca i Słońca oraz obrzędy z nimi związane, wywodzące się z tradycji celtyckiej. To kompleksowe źródło informacji dla każdego, kto chce dowiedzieć się więcej o leczniczych i energetycznych właściwościach drzew, Pięciu Żywiołach lub po prostu jak nawiązać głębsze połączenie z Ziemią. Poznasz lecznicze właściwości roślin i drzew. Znajdziesz wyjątkowe przepisy na tynktury, nalewki, wywary, kompresy, kataplazmy i esencje kwiatowe. Poznasz metody na odzyskanie naturalnej witalności, czerpiąc z darów natury. Odkryj uzdrawiającą moc Ziemi.

  EAN
  ISBN978-83-8171-326-9
  Rok wydania2020
  Rozmiar ebookPDF-14,5 MB,EPUB-13,6 MB,MOBI-29,4 MB
  Format ebookPDF,EPUB,MOBI
  ZabezpieczenieWATERMARK
  Napisz opinię
  Jak wykorzystać uzdrawiającą energię Ziemi. Praktyczne rytuały, medytacje, mądrość serca, energia drzew

  Jak wykorzystać uzdrawiającą energię Ziemi. Praktyczne rytuały, medytacje, mądrość serca, energia drzew

  Poznaj mądrość Ziemi w tradycji celtyckiej z nowej publikacji wydawnictwa Studio Astropsychologii. To źródło informacji dla każdego, kto chce dowiedzieć się o leczniczych właściwościach drzew, obrzędach związanych z porami roku, pięciu żywiołach.