Obniżona cena! Relaksacyjna metoda Mind Calm Powiększ

Relaksacyjna metoda Mind Calm

010011129

Autor: Sandy C. Newbigging

Studio Astropsychologii

Mind Calm: The Modern-Day Meditation Technique that Proves t

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


Zobacz ebooka 22,00 zł

Książka

-25%

Cena katalogowa:

39,30 zł

Nasza cena:

29,48 zł

Jeden z najlepszych współczesnych nauczycieli medytacji opisuje w tej książce własną technikę medytacyjną. Dzięki niej odkryjesz, jak pozbyć się nieustannej gonitwy myśli. Poznasz techniki, dzięki którym w pełni wykorzystasz swój potencjał, przestaniesz się martwić, a Twój organizm zainicjuje procesy ozdrowieńcze. Metoda Mind Calm wpłynie również na poprawę relacji i jakość Twojego snu. Zaczniesz odczuwać większy spokój, pewność siebie i zadowolenie z każdej chwili. Opisany przez Autora program, składający się z dziesięciu części, pozwoli Ci wykorzystać techniki, dzięki którym znajdziesz rozwiązanie w każdej sytuacji życiowej. Oddalisz lęk i zwątpienie, natomiast skoncentrujesz uwagę na byciu uważnym i świadomym. Odzyskaj spokój i doceń każdą chwilę swojego życia.
EAN 9788373777859
ISBN 978-83-7377-785-9
Rok wydania 2016
Numer wydania 1
Format 14,5 x 20,5 cm
Ilość stron 264
Oprawa Miękka

Patronat medialny

Polecamy również

W pakiecie taniej

Opinie

Oceń 
2016-10-25

Super.

Dzięki technikom opisanym w tej książce odzyskałam wewnętrzny spokój. To niesamowite jakie dobroczynne działanie mają medytacje. Wcześniej zazdrościłam osobom, które potrafią w każdej sytuacji zachować zimną krew. Ja nawet na błahe sytuacje reagowałam emocjonalnie. Teraz wreszcie potrafię nad nimi zapanować. Polecam.

Napisz opinię

Napisz opinię

Relaksacyjna metoda Mind Calm

Relaksacyjna metoda Mind Calm

Ksiązka ukazująca sekrety jednego z najlepszych współczesnych nauczycieli medytacji, który odkrywa jak pozbyć się nieustannej gonitwy myśli.