Obniżona cena! Terapia czaszkowo-krzyżowa Powiększ

(Ebook) Terapia czaszkowo-krzyżowa

01001760E

Autor: Bożena Przyjemska

Studio Astropsychologii

24 godziny


  Zobacz książkę 28,30 zł

  Ebook

  -15%

  Cena katalogowa:

  29,20 zł

  Nasza cena:

  24,82 zł

  Praktycznym, delikatnym i całkowicie nieinwazyjnym sposobem na zmianę spojrzenia na nasze dolegliwości i poprawę zdrowia jest terapia czaszkowo- -krzyżowa.
  Ten nowatorski sposób uzdrawiana odkryty przez amerykańskich osteopatów zakłada, że pod wpływem urazów, stresów i traumatycznych przeżyć w organizmie powstają zakłócenia pracy układu kranialnego, a co za tym idzie blokady powodujące napięcia mięśni prowadzące do konkretnych dolegliwości.
  W publikacji znajdziesz dokładny opis przeprowadzenia zabiegów, a szczegółowe wyjaśnienie kolejnych jego etapów pozwoli na poznanie mechanizmów samoleczenia.
  Mogą z niej korzystać początkujący, a dla zawansowanych jest wspaniałym źródłem informacji. Metoda jest bezpieczna dla wszystkich: od noworodków po osoby w podeszłym wieku.

  EAN
  ISBN978-83-7377-638-8
  Rok wydania2011
  Rozmiar ebookEPUB-16,3 MB,MOBI-16,7 MB,PDF-14,1 MB
  Format ebookEPUB,MOBI,PDF
  ZabezpieczenieWATERMARK
  Napisz opinię
  Terapia czaszkowo-krzyżowa

  Terapia czaszkowo-krzyżowa

  W organizmie człowieka powstają napięcia, które ograniczają jego prawidłowe funkcjonowanie. Dzięki tej terapii dowiesz się, jak za pomocą delikatnej mobilizacji tkanki łącznej uruchomić mechanizmy samoregulacji i przywrócić utraconą harmonię w organizmie.