Obniżona cena! Mandale kluczem w labiryncie ycia Powiększ

Mandale – karty

03555077

Autor: Anna Gorzkowska

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-28%

Cena katalogowa:

69,40 zł

Nasza cena:

49,97 zł

Talia 24 niezwykłych kart z wizerunkiem ręcznie malowanych mandali – wyjątkowo pięknych i kolorowych, z których emanuje moc i siła. Karty są pomocne w pracy nad sobą na wszelkich płaszczyznach: duchowej, osobistej, czy zawodowej. Dzięki pracy z nimi zrozumiesz trudne chwile, oczyścisz podświadomość, odkryjesz nowe drogi rozwoju osobistego.
Jak z nich korzystać? Możesz zadać sobie pytanie i szukać odpowiedzi przez rozkłady kart lub losowanie jednej z nich, możesz wybrać najpiękniejszą kartę i nosić ją przy sobie jako talizman na dany dzień lub medytować z wybraną kartą, a może znajdziesz swój, sposób pracy z nimi…
W komplecie z kartami książka – instrukcja, z której poznasz historię mandali, znajdziesz szczegółowe opisy każdej karty oraz sposoby pracy z nimi.

EAN
ISBN978-83-7377-381-3
Rok wydania2009
Numer wydaniaI
Format11.5 x 16
Ilość stron171
Oprawamiękka

Patronat medialny

Opinie

Oceń 
2009-12-07

Karty z mandalami to przepiękne i bardzo "energetyczne" karty. W dołączonej książce znajduje się bardzo rzetelne opracowanie. Opisana jest każda z kart, dodatkowo opisane są też korelacje poszczególnej mandali ze znakami zodiaku, domami horoskopowymi, czakrami, itp. Wszystkie te aspekty są przydatne do pracy z kartami. Ponadto zachwyca piękno tych kart. Samo patrzenie na nie dostarcza wielu przyjemności i wprowadza do życia radość, spokój i harmonię. Cieszę się, że taka publikacja jest dostępna i polecam wszystkim, tym którzy nigdy nie pracowali z mandalą, a szukają swojej drogi, tym którzy znają mandale i pragną z nimi pracować i wiedzą, że dzięki nim mogą wpłynąć na swój los.

  • 2 z 3 ludzi uznało tą opinię za pomocną.

Napisz opinię

Napisz opinię
Mandale – karty

Mandale – karty

Zestaw składający się z książki, oraz kart przedstawiających wizerunki pięknych, kolorowych, ręcznie malowanych mandali.