No-scar krem przeciw bliznom 50ml A-Z Medica Powiększ

No-scar krem przeciw bliznom 50ml

23252092

A-Z MEDICA

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  Nasza cena:

  44,90 zł

  No Scar krem przeciw bliznom dzięki o zróżnicowanej etiologii (po oparzeniach, zabiegach chirurgicznych i po trądziku) oraz na bliznowce. Składniki kremu działają rozjaśniająco, zmiękczająco oraz wygładzająco na stwardniałą i przerośniętą tkankę blizn. Innowacyjna formuła kremu NoScar została opracowana z wykorzystaniem działania aktywnych składników, takich jak masa perłowa, komórki macierzyste z wąkrotki azjatyckiej, kwas hialuronowy i L-arginina. Masa perłowa wykazuje przyspieszony efekt wygładzenia blizn oraz uelastycznia i rozjaśniania skóry. Komórki macierzyste z wąkrotki azjatyckiej (Centella asiatica) zmniejsza aktywność enzymu hialuronidazy, zapobiegając degradacji kwasu hialuronowego. L-arginina poprawia krążenie w naczyniach krwionośnych. Dodatek kwasu hialuronowego o optymalnej wielkości cząsteczki (0,1-0,3 MDa) przyspiesza regenerację uszkodzonych komórek skóry.
   
  Wskazania: na blizny.
   
  Sposób użycia: krem nakładać na umytą i osuszoną powierzchnię skóry. Stosować wyłącznie na wygojone blizny. Kilkuminutowy masaż jest warunkiem efektywnego wchłonięcia składników kremu i skutecznego jego działania. Czynność tę można powtórzyć kilka razy w ciągu dnia.
   
  Główne składniki: masa perłowa, komórki macierzyste z wąkrotki azjatyckiej (Centella asiatica), kwas hialuronowy 0,1-0,3 MDa, L-arginina.

  Pojemność: 50ml
  EAN2017660150813
  Napisz opinię
  No-scar krem przeciw bliznom 50ml

  No-scar krem przeciw bliznom 50ml