Obniżona cena! karty ridera waitea proste i skuteczne Powiększ

Karty Ridera Waitea proste i skuteczne

03001398

Autor: Barbara Antonowicz-Wlazińska

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-28%

Cena katalogowa:

59,90 zł

Nasza cena:

43,13 zł

W tej książce i dołączonej do niej kultowej talii zapraszam Cię w ciekawą podróż w głąb siebie. Warto znaleźć czas na nią, bo jak widział to światowej sławy badacz naszej podświadomości Carl Gustaw Jung, dzięki niej możemy odkryć w sobie kogoś, kim możemy być zaskoczeni.
Może właśnie dzięki spotkaniom z tymi przepięknymi symbolami kart Tarota Artura Waita, zaczniesz dostrzegać coraz więcej okazji w swoim życiu do zmiany, do uśmiechu, do radości? Może poczujesz, że otwierasz się na ciekawy świat swojej podświadomości? Może zauważysz, że warto przyglądać się sobie i światu czasami od innej strony? Kto wie? Jak z każdą podróżą…nigdy nie wiadomo z jakimi wrażeniami się z niej wróci! Ja życzę Ci ciekawych odkryć, trafnych rad i wskazówek!
A więc do dzieła!

EAN9788373775657
ISBN978-83-7377-565-7
Rok wydania2019
Numer wydaniaVII
Format14 x 18,5 cm
Ilość stron104
Oprawapudełko

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2012-10-01

świetny komplet dla początkujących tarocistów :) polecam!

 • 2 z 2 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2011-01-12

Wszystko w jak najlepszym porządku. Idealna dla początkujących, zawiera opisy na kartach i podręczną książeczkę gorąco polecam! :)

 • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2020-05-21

Polecam

Wczoraj odebrałam przesyłkę i jestem zachwycona, zarówno prostotą z jaką wszystko jest wyjaśnione, jak i samymi kartami. Rzeczywiście idealne dla początkujących :)

  Oceń 
  2020-09-20

  Nie polecam

  Na każdej karcie, u góry, znajduje się bardzo skrótowy opis znaczenia karty, który moim zdaniem narzuca interpretacje która w zależności od pytania i układu - mogłaby być zupełnie inna niż te "podpowiedzi". Sama autorka Barbara Antonowicz w swoich bardzo dobrych książkach nauki tarota zachęca do medytowania z kartami i do swoich własnych interpretacji. Więc zupełnie nie rozumiem po co umieściła te podpowiedzi, które tylko utrudniają kontakt ze swoją intuicją. Poza tym kiedy stawiam te karty bliskim oni natychmiast czytają te opisy na kartach i trzymają się ich kurczowo - więc kompletnie nie nadają sią do robienia innym osobom rozkładów. Dodatkowo w mojej talii grzbiet kart Gwiazda jest dużo jaśniejszy niz pozostałe, więc od razu ją można poznać w tali. To całkowicie przekreśla możliwość używania talii


   + więcej opini - mniej opini

   Napisz opinię

   Napisz opinię
   Karty Ridera Waitea proste i skuteczne

   Karty Ridera Waitea proste i skuteczne

   W tej książce i dołączonej do niej kultowej talii zapraszam Cię w ciekawą podróż w głąb siebie.