Obniżona cena! karty ridera waitea proste i skuteczne Powiększ

Karty Ridera Waite’a proste i skuteczne

03001398

Autor: Barbara Antonowicz-Wlazińska

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-28%

Cena katalogowa:

59,90 zł

Nasza cena:

43,13 zł

Oto masz przed sobą kultową talię kart Ridera Waite’a. By ułatwić naukę wróżenia z kart Tarota, do talii został dołączony także podręcznik. Klasyczna grafika kart pomaga rozpoznać symbole Tarota, a opisane na każdej karcie znaczenie eliminuje konieczność każdorazowego sięgania do podręcznika. Dzięki tej książce dowiesz się, jak profesjonalnie interpretować znaczenie kart Tarota i wykorzystywać ich moc podczas wróżb. Poznasz zasady dotyczące rozkładu kart Tarota i przygotowywania miejsca pracy. Będziesz wiedział również, jak codziennie ćwiczyć z Wielkimi i Małymi Arkanami, by podwyższyć swoje umiejętności. Sięgając po to niezwykłe narzędzie z dziedziny astropsychologii, zyskasz bezcenną wiedzę na temat siebie i otaczającego świata. Wróżenie z kart Tarota jeszcze nigdy nie było tak proste!

EAN9788373775657
ISBN978-83-7377-565-7
Rok wydania2021
Numer wydaniaVIII - dodruk
Format12 x 16,5 cm
Ilość stron104
Oprawapudełko

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2012-10-01

świetny komplet dla początkujących tarocistów :) polecam!

 • 3 z 3 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2011-01-12

Wszystko w jak najlepszym porządku. Idealna dla początkujących, zawiera opisy na kartach i podręczną książeczkę gorąco polecam! :)

 • 2 z 2 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2020-05-21

Polecam

Wczoraj odebrałam przesyłkę i jestem zachwycona, zarówno prostotą z jaką wszystko jest wyjaśnione, jak i samymi kartami. Rzeczywiście idealne dla początkujących :)

 • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2020-09-20

Nie polecam

Na każdej karcie, u góry, znajduje się bardzo skrótowy opis znaczenia karty, który moim zdaniem narzuca interpretacje która w zależności od pytania i układu - mogłaby być zupełnie inna niż te "podpowiedzi". Sama autorka Barbara Antonowicz w swoich bardzo dobrych książkach nauki tarota zachęca do medytowania z kartami i do swoich własnych interpretacji. Więc zupełnie nie rozumiem po co umieściła te podpowiedzi, które tylko utrudniają kontakt ze swoją intuicją. Poza tym kiedy stawiam te karty bliskim oni natychmiast czytają te opisy na kartach i trzymają się ich kurczowo - więc kompletnie nie nadają sią do robienia innym osobom rozkładów. Dodatkowo w mojej talii grzbiet kart Gwiazda jest dużo jaśniejszy niz pozostałe, więc od razu ją można poznać w tali. To całkowicie przekreśla możliwość używania talii


  + więcej opini - mniej opini

  Napisz opinię

  Napisz opinię
  Karty Ridera Waite’a proste i skuteczne

  Karty Ridera Waite’a proste i skuteczne

  W tej książce i dołączonej do niej kultowej talii zapraszam Cię w ciekawą podróż w głąb siebie.