Diabelski pazur 100 kaps. Natvita Powiększ

Diabelski pazur 100 kaps. Natvita

23164092

NATVITA

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  Nasza cena:

  25,90 zł

  SUPLEMENT DIETY

  Diabelski pazur (Harpagophytum procumbens) kapsułki.

  Diabelski pazur zwany także diabelskim szponem lub hakoroślą, to wyjątkowa roślina, która świetnie radzi sobie w trudnych, pustynnych warunkach. Jej piękne, czerwone kwiaty można podziwiać tylko podczas rzadkich opadów deszczu. Zadziwiające jest również działanie diabelskiego pazura w walce z licznymi dolegliwościami.

  Diabelski pazur jest obiektem zainteresowanie naukowców w Europie i USA, ich badania skoncentrowane są na potwierdzeniu jego skuteczność szczególnie przy dolegliwościach reumatycznych, natomiast zastosowanie tej pustynnej rośliny jest dużo szersze. Diabelski pazur pochodzi z Afryki, gdzie rośnie na nieprzyjaznych terenach pustynnych. Ta niezwykle odporna roślina jest także stosowanym od tysięcy lat przez afrykańskich szamanów w medycynie naturalnej.

  Składniki: 100 % diabelski pazur (Harpagophytum procumbens) kapsułki 400 mg.

  Sposób spożycia: 2 kapsułki, 3 razy dziennie. Popić szklanką wody.

  Uwagi i zalecenia: suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia.
  Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

  Zawartość opakowania 100 kaps.

  EAN5907377285663

  Polecamy również

  Napisz opinię
  Diabelski pazur 100 kaps. Natvita

  Diabelski pazur 100 kaps. Natvita