Naturalne kadzidełka japońskie SCENTSUAL - Zielona herbata - FRESH GREEN TEA Powiększ

Naturalne kadzidełka japońskie SCENTSUAL - Zielona herbata - FRESH GREEN TEA

17204109

NIPPON KODO

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  Nasza cena:

  27,50 zł

  Naturalne kadzidełka japońskie SCENTSUAL - Orzeźwiająca zielona herbata

  Te kadzidła to doskonały melanż słodyczy i cierpkości świeżo zaparzonej herbaty. Zapach zielony, pobudzający, radosny.

  Kadzidełka japońskie cechują się wyjątkową jakością - Ci którzy spróbują tych kadzidełek, z pewnością pozostaną im wierni. To celebracja aromatów wyłącznie dla prawdziwych koneserów zapachu.
  Seria SCENTSUAL:
  Kolekcja Scentsual to kadzidełka dla osób poszukujących naturalnych lecz niebanalnych zapachów do wnętrz. W swoim składzie posiadają tylko drzewny proszek i naturalne olejki. Estetyka opakowań inspirowana jest niezwykłym, kolorowym pniem tęczowego eukaliptusa.
  Długość kadzidła:
  12 cm
  Czas spalania:
  ok. 30 minut
  W opakowaniu:
  30 kadzidełek + ceramiczna podstawka
  Producent:
  Nippon Kodo Co., Ltd Japan
  Cecha kadzideł:
  Kadzidełka japońskie to dużo zapachu, a mało dymu. Właściwość tę zawdzięczają temu, że w całości uformowane są z mieszanki aromatycznych składników roślinnych. W przeciwieństwie do wielu innych nie posiadają wewnątrz bambusowego patyczka i dlatego spalają się całkowicie, tworząc dużo mniej dymu, jednocześnie dają dużo zapachu, który utrzymuje się jeszcze na długo po wypaleniu się kadzidełka.
  Struktura kadzideł:
  Podstawowym składnikiem budującym strukturę kadzidełka jest sproszkowane drzewo Tabu-no-ki (Machilus Thunbergii), do którego dodaje się różne składniki, nadające kadzidełkom wyrafinowany zapach. Niektóre kadzidła (np. seria Naturense) zawierają wyłącznie substancje roślinne. Inne zawierają również olejki eteryczne najwyższej jakości, zgodne z normami IFRA (International Fragrance Association). Kadzidełka Nippon Kodo są najbardziej naturalne na rynku i odpowiadają niezwykle wymagającym, japońskim normom jakości.
  EAN4902125980631

  Polecamy również

  Napisz opinię
  Naturalne kadzidełka japońskie SCENTSUAL - Zielona herbata - FRESH GREEN TEA

  Naturalne kadzidełka japońskie SCENTSUAL - Zielona herbata - FRESH GREEN TEA