Kadzidełka japońskie Imagine COFFEE - kawa Powiększ

Kadzidełka japońskie Imagine COFFEE - kawa

17085270

BAIEIDO CO., LTD

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  Cena katalogowa:

  36,00 zł

  Nasza cena:

  33,90 zł

  Kadzidełka japońskie Imagine COFFEE - kawa

  Kadzidło Coffe posiada lekko gorzkawy aromat o charakterystycznej słodkiej nucie. Już tysiąc lat temu znano medyczne właściwości kawy, uważa się również że aromat kawy wspomaga pracę prawej półkuli mózgu, która odpowiada za emocje powodując zwiększenie poczucia komfortu i wprowadzenie w stan relaksu. Kadzidło charakteryzuje się zmniejszoną emisją dymu, dlatego może być, bez odczucia żadnego dyskomfortu, palone w małych pomieszczeniach.
  Seria Imagine:
  Seria kadzideł Imagine odkrywa na nowo stare, sprawdzone zapachy. W języku japońskim jest to zwane jako "Onko Chishin", które w rzeczy samej jest bardzo ważnym pojęciem w artystycznej stylizacji Japonii. By poznać przyszłość, należy pamiętać o przeszłości. Wywodzi się ono z Konfucjusza i tłumaczy się to następująco: "Kto zdobytą wiedzę pielęgnuje, a nową bez ustanku zdobywa, ten może być nauczycielem innych"
  I tą myślą kierowała się manufaktura Baieido tworząc swoją serię kadzideł Imagine.
  Długość kadzidła:
  14 cm
  Czas spalania:
  ok. 30 minut
  Ilość sztuk:
  40 kadzideł z małą ceramiczną podstawką
  Producent:
  Baieido CO., LTD, Osaka 590-0943 Japan
  Cecha kadzideł:
  Kadzidełka japońskieto to dużo zapachu, a mało dymu. Właściwość tę zawdzięczają temu, że w całości uformowane są z mieszanki aromatycznych składników roślinnych. W przeciwieństwie do wielu innych nie posiadają wewnątrz bambusowego patyczka i dlatego spalają się całkowicie, tworząc dużo mniej dymu, jednocześnie dają dużo zapachu, który utrzymuje się jeszcze na długo po wypaleniu się kadzidełka.
  EAN4960776005998

  Polecamy również

  Napisz opinię
  Kadzidełka japońskie Imagine COFFEE - kawa

  Kadzidełka japońskie Imagine COFFEE - kawa