Obniżona cena! jasnowidzenie w interpretacji kart tarota Powiększ

Jasnowidzenie w interpretacji kart Tarota

01001714

Autor: Piotr Gońciarz

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-28%

Cena katalogowa:

19,10 zł

Nasza cena:

13,75 zł

Jak ważna w życiu jest intuicja nie trzeba chyba nikogo przekonywać. A jak istotna może być w pracy z tarotem to już raczej oczywiste. Autor, odkrywając tajemnice parapsychologii i rozwoju osobistego, dzieli się wiedzą na temat technik i metod, dzięki którym masz możliwość rozwinąć swoją intuicję i wrażliwość parapsychiczną. Posiadając zdolność postrzegania pozazmysłowego, z pomocą opisów symboliki i rozkładów kart, możesz lepiej interpretować tarota. Ćwicząc szósty zmysł Twoje odczyty z tych niezwykłych kart staną się pomocne i trafnie zdiagnozują każdy problem lub sytuację życiową, z która zechcesz się zmierzyć. Obecnie tarot nie służy jedynie do przepowiadania przyszłości, ale jest doradcą życiowym, umożliwiając rozwiązanie wielu trudnych sytuacji.

EAN9788373774162
ISBN978-83-7377-416-2
Rok wydania2010
Numer wydaniaI
Format10 x 14
Ilość stron120
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2012-10-01

fajna książka! polecam!

  Oceń 
  2010-12-10

  Pytano mnie kiedyś, czy wierzę w przeznaczenie. No, nie wiem. Właściwie to walałabym wierzyć w to, że mam w sobie moc zmiany. Bo gdyby zdać się tylko na kaprysy losu, to wszelkie działanie można by odłożyć na bok. Czytam tę książkę i rozważam co byłoby lepsze. Zacytuję jedno zdanie z książki: „Los to karty, które dostaliśmy w określonym rozdaniu (naszym życiu) a wolna wola to sposób, w jaki je rozgrywamy”. A więc dostajemy coś z czym możemy działać… hmm Do przemyślenia.
  Spodobało mi się to, że autor nie narzuca swojego zdania ex cathedra a opowiada o tarocie i intuicji w sposób wrażliwy. Najbardziej wiarygodne są te prawdy, które wypowiedziane są szczerze i z serca. Polecam wszystkim wrażliwcom i nie tylko.


   + więcej opini - mniej opini

   Napisz opinię

   Napisz opinię
   Jasnowidzenie w interpretacji kart Tarota

   Jasnowidzenie w interpretacji kart Tarota

   Książka zawiera wiele ćwiczeń rozwijających widzenie wewnętrzne, odkrywa tajemnice parapsychologii.