Człowiek, który poznał tajemnice wszechświata Powiększ

Człowiek, który poznał tajemnice wszechświata

73395402276KS

Autor: Clark Glenn

MEDIUM

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Tego produktu brak w magazynie


  Cena katalogowa:

  20,00 zł

  Nasza cena:

  15,60 zł

  Bohaterem tej opowieści jest Walter Russell (1871-1963), niezwykły człowiek, który pomimo braku formalnego wykształcenia był malarzem, pisarzem, rzeźbiarzem, muzykiem i architektem, zajmował się filozofią, fizyką i chemią, a także sformułował fizyczną teorię powstania i funkcjonowania wszechświata. Ta rewolucyjna teoria, której punktem wyjścia jest zasada falowego ruchu światła, nie została uznana przez akademickich na-ukowców, co jednak nie zniechęciło Russella do jej wyłożenia w dwóch obszernych dziełach naukowo-filozoficznych. A oto jak sam tłumaczy swoją niebywałą wiedzę: "Nie potrzeba większego dowodu niż moje przeżycie, by udowodnić wątpiącemu światu, że cała wiedza istnieje w Myśloświecie Światła - które jest Bogiem - że ta Świadomość to Jedna Świadomość, że ludzie nie mają oddzielnych umysłów i że wszelką wiedzę można uzyskać z Kosmicznego Źródła Wszechwiedzy, gdy człowiek stanie się z Nim jednością".
  EAN9788387025816
  ISBN9788387025816
  Oprawatwarda

  W pakiecie taniej

  Napisz opinię
  Człowiek, który poznał tajemnice wszechświata

  Człowiek, który poznał tajemnice wszechświata

  Bohaterem tej opowieści jest Walter Russell (1871-1963), niezwykły człowiek, który pomimo braku formalnego wykształcenia był malarzem, pisarzem, rzeźbiarzem, muzykiem i architektem, zajmował się filozofią, fizyką i chemią, a także sformułował fizyczną t

  Brak tej pozycji na stanie.

  Specjalnie dla Ciebie proponujemy:

  • 12,48 zł 15,60 zł -20% W magazynie

   W trzeciej części cyklu Przepowiednie dla świata przedstawiamy wybrane najdawniejsze przepowiednie ludzkości, które - chociaż powstały wieki temu - dotyczą czasów nam współczesnych i przyszłych. Są tu zatem przepowiednie wizjonerów i mędrców starożytnych, takich jak Heraklit z Efezu czy Seneka, proroków Starego Testamentu, takich jak Daniel, Jeremiasz, Izajasz czy Joel. W książce tej znajdują się także: staroegipska przepowiednia Wielkiej Piramidy, starohinduska Linga Purana oraz proroctwa sybilińskie.

   12,48 zł 15,60 zł -20%
   Promocja
   W magazynie
  • 5,00 zł W magazynie

   Sladami Ossowieckiego. Eksperymenty z psychometrii archeologicznej.Redakcja naukowa i komentarze prof. dr hab. Jerzy Gąssowski.Książka ta stanowi pierwszy w Polsce opublikowany kompletny zapis eksperymentów z psychometrii archeologicznej. Pierwszy opublikowany - nie znaczy pierwszy dokonany w naszym kraju. Podobne doświadczenia - przeszło pół wieku temu - stały się udziałem inż.Stefana Ossowieckiego, znanego i uznanego medium, jasnowidza, człowieka obdarzonego także innymi nieprzecietnymi zdolnościami.

   5,00 zł
   W magazynie