Karty Jak rozbudzić szósty zmysł + książeczka (instrukcja)

03001745

Autor: Sonia Choquette

Studio Astropsychologii

Trust Your Vibes - Guidebook With A 52-Card Deck of Oracle C

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Cena katalogowa:

69,60 zł

Nasza cena:

45,24 zł

Znana jasnowidz i nauczycielka duchowa pokaże Ci, jak rozwinąć zdolności parapsychologiczne. Na podstawie własnych doświadczeń oraz przeżyć swoich uczniów i klientów napisała ten praktyczny poradnik - przewodnik samorozwoju, który umożliwi rozbudzenie najskrytszego Ja, czyli duszy.
Rozwój parapsychologiczny to praca nad poszerzaniem granic świadomości, to trening umysłu, a przez to otwarcie się i uwrażliwienie na subtelnym poziomie energii oraz wrażliwość i współdziałanie z Bogiem. Pomoże Ci w tym cała masa ćwiczeń, sugestii oraz prowadzenie dzienniczka parapsychologicznego. Gdy już nawiążesz kontakt ze swoją duszą będziesz w stanie także w pełni wykorzystać moc i mądrość płynącą z kart anielskich, wróżebnych i rozwojowych.
Już dziś możesz wkroczyć na ścieżkę parapsychologii.
EAN9788373774384
ISBN978-83-7377-438-4

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2011-05-30

Już od kilku dni wypatrywałam listonosza, który miał mi przynieść przesyłkę z tą talią. Wczoraj w końcu ją otrzymałam. I od tamtej pory nie mogę się z nimi rozstać. Są cudowne i przepiękne. Choć do tej pory, w pracy z kartami, zawsze potrzebowałam kilku dni, żeby się z nimi zapoznać, oswoić i zacząć pracę. Wczoraj, z tymi kartami, było zupełnie inaczej. Od razu dobrze leżały w moich rękach i od razu poczułam ich siłę. To musi świadczyć o ich wyjątkowej mocy. Na początku zapytałam czy karty te są w ogóle dla mnie odpowiednie i czy mogę z nimi pracować i odpowiedź była twierdząca. Później zapytałam o swój szósty zmysł czy mogę starać się go rozbudzić (choć podobno może każdy, to ja miałam wątpliwości) i odpowiedź, choć nie jednoznaczna to jednak była twierdząca. Uważam to za duży sukces, szczególnie, że tak jak pisałam wcześniej, działo się to zaraz po otrzymaniu kart, pierwszego dnia pracy z nimi. Stąd moja wielka wiara, w ich ogromną moc. Dziękuję Sonii za te karty i polecam je wszystkim.

  • 4 z 4 ludzi uznało tą opinię za pomocną.

Napisz opinię

Napisz opinię
Karty Jak rozbudzić szósty zmysł + książeczka (instrukcja)

Karty Jak rozbudzić szósty zmysł + książeczka (instrukcja)

Rozwój parapsychologiczny to praca nad poszerzaniem granic świadomości, to trening umysłu, a przez to otwarcie się na wrażliwość i współdziałanie z Bogiem.