Obniżona cena! Karty Jak rozbudzic szosty zmysl Powiększ

Jak rozbudzić szósty zmysł. Zaufaj swoim wibracjom. Książka + karty

03555094

Autor: Sonia Choquette

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-15%

Cena katalogowa:

69,60 zł

Nasza cena:

59,16 zł

Talia została stworzona, żeby umożliwić uaktywnienie i wzmocnienie Twojego szóstego zmysłu. Każda z 52 kart jest narzędziem, które rozwinie Twoje parapsychiczne umiejętności, umożliwi dostęp do systemu boskiej pomocy, wzmocni więź z wyższą formą samego siebie oraz Twoimi duchami-przewodnikami z zaświatów. To potężny parapsychiczny zestaw, który uaktywni Twoją duszę i szósty zmysł, a dzięki nim znajdziesz najlepsze wyjście z każdej trudnej sytuacji. Niech Twoje własne wibracje podpowiedzą Ci, jak wykorzystać tę talię, dzięki czemu będziesz podchodzić do życia jak istota o sześciu zmysłach. Wtedy zaczniesz kierować się intuicją, a trafne decyzje podejmować instynktownie. Nie opieraj swych decyzji na domysłach – skorzystaj z szóstego zmysłu!

EAN
ISBN978-83-7377-438-4
Rok wydania2011
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron121
Oprawatwarda

Patronat medialny

Opinie

Oceń 
2011-05-30

Już od kilku dni wypatrywałam listonosza, który miał mi przynieść przesyłkę z tą talią. Wczoraj w końcu ją otrzymałam. I od tamtej pory nie mogę się z nimi rozstać. Są cudowne i przepiękne. Choć do tej pory, w pracy z kartami, zawsze potrzebowałam kilku dni, żeby się z nimi zapoznać, oswoić i zacząć pracę. Wczoraj, z tymi kartami, było zupełnie inaczej. Od razu dobrze leżały w moich rękach i od razu poczułam ich siłę. To musi świadczyć o ich wyjątkowej mocy. Na początku zapytałam czy karty te są w ogóle dla mnie odpowiednie i czy mogę z nimi pracować i odpowiedź była twierdząca. Później zapytałam o swój szósty zmysł czy mogę starać się go rozbudzić (choć podobno może każdy, to ja miałam wątpliwości) i odpowiedź, choć nie jednoznaczna to jednak była twierdząca. Uważam to za duży sukces, szczególnie, że tak jak pisałam wcześniej, działo się to zaraz po otrzymaniu kart, pierwszego dnia pracy z nimi. Stąd moja wielka wiara, w ich ogromną moc. Dziękuję Sonii za te karty i polecam je wszystkim.

  • 4 z 4 ludzi uznało tą opinię za pomocną.

Napisz opinię

Napisz opinię
Jak rozbudzić szósty zmysł. Zaufaj swoim wibracjom. Książka + karty

Jak rozbudzić szósty zmysł. Zaufaj swoim wibracjom. Książka + karty

Rozwój parapsychologiczny to praca nad poszerzaniem granic świadomości, to trening umysłu, a przez to otwarcie się na wrażliwość i współdziałanie z Bogiem.